Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 28.11.2003 |
| IČO | 25478613 |
| Datová schránka | kqm6agk |
Všechny smlouvy: 2 smlouvy za celkem 157 421 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Březiněves | 1 | 96 921 Kč |
| Národní divadlo | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FILMARMOURER s.r.o. | 2 | 157 421 Kč |