Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 18.12.1997 |
| IČO | 25512251 |
| Datová schránka | ust62bj |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 901 smluv za celkem 253 mil. Kč;
44 smluv má zásadní nedostatek;
11 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
7,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 3 331 136 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 509 505 Kč |
| Odpady | 3 | 306 653 Kč |
| Technické služby | 1 | 508 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TESPRA Hodonín, s.r.o. | 13 | 5 915 455 Kč |
| Městská bytová správa, spol. s r.o. | 1 | 423 500 Kč |
| Město Hodonín | 1 | 50 000 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 508 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| I-TEC Czech, spol. s r.o. | 1 | 3 331 136 Kč |
| Auto Centrum Jih 2000 člen skupiny AUTO UH a.s. | 1 | 799 999 Kč |
| RENOVA stavební a obchodní společnost s r.o. | 1 | 509 505 Kč |
| TESPRA Hodonín, s.r.o. | 3 | 474 008 Kč |
| Erik Krejčí | 3 | 361 579 Kč |
| EURO Sol s.r.o. | 3 | 306 653 Kč |
| Noble Class a.s. | 1 | 295 119 Kč |
| Marina Jadranka s.r.o. | 1 | 169 400 Kč |
| Ing. Jaroslav Kašpar | 1 | 74 240 Kč |
| TRUCK STOP s.r.o. | 1 | 67 824 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,82 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,63 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 3 | 18 239 056 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 7 823 860 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 4 896 949 Kč |
| Odpady | 12 | 2 887 683 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 2 554 188 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 2 444 045 Kč |
| IT | 2 | 1 126 527 Kč |
| Zemědělství | 2 | 810 544 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 778 557 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 555 390 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 335 170 Kč |
| Technické služby | 1 | 206 910 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 180 968 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 178 017 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 160 822 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 121 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 96 800 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 26 620 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TESPRA Hodonín, s.r.o. | 63 | 43 603 487 Kč |
| Město Hodonín | 4 | 2 870 982 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 206 910 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 1 | 50 000 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Dům kultury Hodonín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 3 | 6 344 184 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 4 555 650 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 3 560 988 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 911 800 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 1 320 777 Kč |
| Zemědělství | 7 | 511 390 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 428 797 Kč |
| Kancelář | 1 | 378 730 Kč |
| Odpady | 4 | 327 744 Kč |
| Technické služby | 3 | 220 855 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 107 812 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 106 480 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 67 760 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 66 550 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 66 333 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 29 862 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 23 958 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Spoření a repo operace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TESPRA Hodonín, s.r.o. | 39 | 13 373 951 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 3 | 6 344 184 Kč |
| Město Hodonín | 9 | 517 985 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 428 797 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 220 855 Kč |
| Mateřská škola Hodonín, Družstevní čtvrť 3149, příspěvková organizace | 1 | 66 333 Kč |
| Nemocnice TGM Hodonín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Dům kultury Hodonín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,89 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 2 | 14 316 720 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 22 | 3 593 374 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 1 768 302 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 1 051 561 Kč |
| Zemědělství | 7 | 726 957 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 644 939 Kč |
| Technické služby | 3 | 234 700 Kč |
| Odpady | 7 | 223 520 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 194 810 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 138 455 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 96 090 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 9 000 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TESPRA Hodonín, s.r.o. | 28 | 19 848 120 Kč |
| Město Hodonín | 12 | 1 156 530 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 150 000 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 84 700 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Dům kultury Hodonín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HANES s.r.o. | 1 | 7 673 820 Kč |
| A-TEC servis s.r.o. | 1 | 6 642 900 Kč |
| TESPRA Hodonín, s.r.o. | 18 | 1 637 453 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 989 724 Kč |
| Jonal, spol. s r.o. | 1 | 980 100 Kč |
| ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB | 3 | 778 578 Kč |
| TRUCK STOP s.r.o. | 1 | 429 550 Kč |
| Dopravní Stavby Silnic s.r.o. | 2 | 226 403 Kč |
| REDINKO s.r.o. | 1 | 216 110 Kč |
| Energetická agentura Vysočiny | 1 | 194 810 Kč |
| Sběrné suroviny UH, s.r.o. | 1 | 170 668 Kč |
| 1 | 138 455 Kč | |
| MYKOL spol. s r.o. | 1 | 138 254 Kč |
| Zahradní centrum Malinkovič - Důbrava s.r.o. | 1 | 120 457 Kč |
| Marek Novák | 1 | 116 160 Kč |
| Ing. Jaroslav Kašpar | 1 | 115 404 Kč |
| G-mont, s.r.o. | 1 | 115 313 Kč |
| PRAMOS, a.s. | 1 | 96 090 Kč |
| EURO Sol s.r.o. | 1 | 95 160 Kč |
| Jiří Kubát | 1 | 94 985 Kč |
| Dawyck s.r.o. | 1 | 74 081 Kč |
| Veacom s.r.o. | 1 | 71 461 Kč |
| Daniš Davaztechnik s.r.o. | 1 | 63 620 Kč |
| Trvalky Semanín s.r.o. | 1 | 59 794 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 16,18 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,47 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 3 | 11 706 750 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 2 | 7 955 750 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 1 764 604 Kč |
| Školení a kurzy | 22 | 1 462 293 Kč |
| Odpady | 11 | 1 250 024 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 978 824 Kč |
| Zemědělství | 7 | 933 111 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 468 685 Kč |
| Právní služby | 1 | 441 650 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 220 391 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 171 820 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 133 100 Kč |
| Kancelář | 1 | 86 746 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,06 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
9 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,18 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 5 202 883 Kč |
| Stavebnictví | 12 | 4 896 777 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 1 506 124 Kč |
| Odpady | 16 | 1 492 057 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 1 215 808 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 5 | 542 080 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 507 670 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 96 800 Kč |
| Zemědělství | 3 | 94 104 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 90 750 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 5 000 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TESPRA Hodonín, s.r.o. | 71 | 19 128 359 Kč |
| Město Hodonín | 20 | 1 071 194 Kč |
| Úřad práce České republiky | 5 | 542 080 Kč |
| Nemocnice TGM Hodonín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Dům kultury Hodonín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SUNNY POWER s.r.o. | 1 | 4 461 473 Kč |
| Ondřej Uprka | 1 | 1 817 438 Kč |
| TESPRA Hodonín, s.r.o. | 27 | 1 613 274 Kč |
| Hamburger Recycling CZ s.r.o. | 13 | 1 534 687 Kč |
| ZETES s.r.o. | 2 | 1 489 716 Kč |
| RENOVA stavební a obchodní společnost s r.o. | 1 | 1 281 961 Kč |
| Jonal, spol. s r.o. | 2 | 1 215 808 Kč |
| Austrian Recycling s.r.o. | 9 | 988 438 Kč |
| INISOFT s.r.o. | 4 | 792 347 Kč |
| G-mont, s.r.o. | 3 | 723 787 Kč |
| Sběrné suroviny UH, s.r.o. | 4 | 509 807 Kč |
| ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB | 2 | 507 670 Kč |
| Komunální technika, s.r.o. | 2 | 501 545 Kč |
| ORC recycling s.r.o. | 5 | 496 619 Kč |
| 3 | 321 137 Kč | |
| Jiří Tetůr | 2 | 308 913 Kč |
| SIMED s.r.o. | 1 | 299 354 Kč |
| AGROTOS, spol. s r. o. | 1 | 245 025 Kč |
| LOCRA - Tech s.r.o. | 1 | 197 031 Kč |
| Techbelt s.r.o. | 1 | 180 968 Kč |
| STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o. | 2 | 179 685 Kč |
| REDINKO s.r.o. | 1 | 167 292 Kč |
| 1 | 126 977 Kč | |
| PRAMOS, a.s. | 1 | 123 608 Kč |
| Váhy Pecha s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Ing. Jana Krutáková | 1 | 96 800 Kč |
| Ing. Ilona Heligrová, daňový poradce | 1 | 90 750 Kč |
| EURO Sol s.r.o. | 1 | 76 802 Kč |
| Milan Valášek | 1 | 64 372 Kč |
| TOMA RECYCLING a.s. | 1 | 62 320 Kč |
| 1 | 61 781 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,12 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,01 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
18 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 2 | 4 244 438 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 2 444 002 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 1 806 737 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 3 | 1 781 583 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 9 | 1 496 770 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 130 466 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 941 374 Kč |
| Technické služby | 7 | 524 780 Kč |
| Odpady | 9 | 407 393 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 255 256 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 138 658 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 122 000 Kč |
| IT | 2 | 114 399 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 96 799 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 60 500 Kč |
| Právní služby | 1 | 26 770 Kč |
| Sociální péče | 1 | 18 000 Kč |
| Zemědělství | 2 | 5 300 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TESPRA Hodonín, s.r.o. | 50 | 11 145 478 Kč |
| Město Hodonín | 33 | 5 401 457 Kč |
| Úřad práce České republiky | 9 | 1 496 770 Kč |
| Zoologická zahrada Hodonín, příspěvková organizace | 2 | 121 000 Kč |
| Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje | 1 | 480 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Městská bytová správa, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TESPRA Hodonín, s.r.o. | 49 | 7 019 707 Kč |
| INREKA PLOŠINY SERVIS, s.r.o. | 1 | 3 349 038 Kč |
| Daniš Davaztechnik s.r.o. | 1 | 1 349 613 Kč |
| ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB | 2 | 941 374 Kč |
| TOP CENTRUM car s.r.o. | 2 | 895 400 Kč |
| Hamburger Recycling CZ s.r.o. | 9 | 875 460 Kč |
| BOSPO s.r.o. | 1 | 459 800 Kč |
| G-mont, s.r.o. | 1 | 343 640 Kč |
| ZTS Jindřichův Hradec, s. r. o. | 1 | 335 170 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 2 | 255 256 Kč |
| Austrian Recycling s.r.o. | 2 | 242 835 Kč |
| TOMA RECYCLING a.s. | 2 | 224 557 Kč |
| Ing. Jaroslav Kašpar | 1 | 195 780 Kč |
| 2 | 151 773 Kč | |
| OK GRANT s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| ASG solutions SE | 1 | 114 399 Kč |
| Obaly Javůrek s.r.o. | 1 | 102 042 Kč |
| TRUCK STOP s.r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| Ivo Hanzlík | 1 | 96 799 Kč |
| Pomet s.r.o. | 1 | 83 448 Kč |
| MYKOL spol. s r.o. | 1 | 79 878 Kč |
| FCC Česká republika, s.r.o. | 1 | 76 675 Kč |
| TOMÁŠ NOVOTNÝ - AUTOJEŘÁBY DEMOLICE s.r.o. | 1 | 70 906 Kč |
| ORC recycling s.r.o. | 1 | 66 383 Kč |
| COMET OBALY, s.r.o. | 1 | 61 794 Kč |
| Linde Gas a.s. | 1 | 0 Kč |
| SIMACEK FACILITY CZ, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| ARDin CZ s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| KOVOSTEEL Recycling, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| 36249297 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
21 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,59 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 5 | 20 520 000 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 3 | 7 006 168 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 3 870 045 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 1 563 577 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 1 004 300 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 886 403 Kč |
| Odpady | 11 | 493 182 Kč |
| Sport a sportoviště | 2 | 472 819 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 452 284 Kč |
| Technické služby | 3 | 451 257 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 363 000 Kč |
| Právní služby | 1 | 274 141 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 262 892 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 170 610 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 44 | 135 250 Kč |
| Zemědělství | 5 | 124 053 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 94 809 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 90 199 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 60 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 8 000 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 0 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TESPRA Hodonín, s.r.o. | 57 | 35 601 436 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 3 000 000 Kč |
| Město Hodonín | 40 | 2 174 763 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 1 004 300 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 86 442 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
123 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 67,58 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,55 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,10 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 129 | 39 646 986 Kč |
| Právní služby | 64 | 15 731 858 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 86 | 15 333 029 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 43 | 7 309 610 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 85 | 7 254 567 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 3 | 5 414 223 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 3 | 2 080 252 Kč |
| Stavebnictví | 14 | 1 273 838 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 726 000 Kč |
| Zemědělství | 11 | 324 795 Kč |
| Odpady | 35 | 117 723 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 102 500 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 60 757 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 8 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 7 000 Kč |
| Technické služby | 16 | 5 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TESPRA Hodonín, s.r.o. | 138 | 13 296 008 Kč |
| Město Hodonín | 40 | 2 070 555 Kč |
| Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje | 1 | 114 723 Kč |
| Lázně Hodonín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 0 Kč |
| Městská bytová správa, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
59 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 49,17 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 339 | 677 846 543 Kč |
| Osobní vozidla | 296 | 246 309 473 Kč |
| Pojišťovací služby | 527 | 198 031 244 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 400 | 73 027 660 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 65 | 52 584 042 Kč |
| Kancelář | 43 | 9 784 196 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 2 | 5 867 290 Kč |
| Stavebnictví | 16 | 3 547 469 Kč |
| Práce při dokončování budov | 43 | 2 238 080 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 85 | 2 044 602 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 1 487 923 Kč |
| Zemědělství | 6 | 367 609 Kč |
| Technické služby | 4 | 96 897 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 88 330 Kč |
| Odpady | 20 | 54 043 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 23 353 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TESPRA Hodonín, s.r.o. | 78 | 17 553 298 Kč |
| Město Hodonín | 38 | 2 533 241 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 116 765 Kč |
| Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje | 1 | 53 543 Kč |
| Lázně Hodonín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Městská bytová správa, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |