Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 31.12.1999 |
| IČO | 25585207 |
| Datová schránka | t8yfcn2 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 35 smluv za celkem 51 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 13 966 763 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 13 966 763 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NAVERTICA a.s. | 1 | 13 966 763 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 13 966 763 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slezská univerzita v Opavě | 1 | 60 984 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NAVERTICA a.s. | 1 | 60 984 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 2 996 157 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 3 | 3 870 261 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NAVERTICA a.s. | 3 | 3 870 261 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 3 | 3 870 261 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 6 655 000 Kč |
| IT | 1 | 2 299 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 5 | 9 934 608 Kč |
| Slezská univerzita v Opavě | 1 | 75 214 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NAVERTICA a.s. | 6 | 10 009 822 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 5 | 9 934 608 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 2 731 575 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 2 731 575 Kč |
| Slezská univerzita v Opavě | 1 | 151 008 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NAVERTICA a.s. | 2 | 2 882 583 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 2 731 575 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 3 | 10 297 947 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 107 787 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 3 | 10 288 122 Kč |
| Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421 | 1 | 117 612 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NAVERTICA a.s. | 4 | 10 405 734 Kč |
| Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o. | 1 | 6 534 000 Kč |
| Allium, s.r.o. | 1 | 6 534 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 350 900 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 350 900 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NAVERTICA a.s. | 2 | 350 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slezská univerzita v Opavě | 1 | 235 224 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NAVERTICA a.s. | 1 | 235 224 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 1 | 1 437 480 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 2 | 645 409 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vsetínská nemocnice a.s. | 2 | 2 874 960 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 2 | 645 409 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NAVERTICA a.s. | 4 | 3 520 369 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 49 | 48 670 603 Kč |
| Právní služby | 17 | 24 442 000 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 34 | 10 623 268 Kč |
| IT | 2 | 1 510 265 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Letovice, příspěvková organizace | 1 | 1 442 320 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 3 | 1 254 742 Kč |
| Vsetínská nemocnice a.s. | 1 | 552 244 Kč |
| Všeobecná fakultní nemocnice v Praze | 1 | 336 811 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NAVERTICA a.s. | 6 | 3 586 117 Kč |