Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. v likvidaci. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 15.08.1997 |
| IČO | 25602012 |
| Datová schránka | raxhg6r |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 94 smluv za celkem 719 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
8 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 6 282 392 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 3 | 6 282 392 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1 YEAR & MORE PRODUCTION s.r.o., v likvidaci | 3 | 6 282 392 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 5 | 23 657 807 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 5 | 23 657 807 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1 YEAR & MORE PRODUCTION s.r.o., v likvidaci | 5 | 23 657 807 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 7 | 39 446 313 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 7 | 39 446 313 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1 YEAR & MORE PRODUCTION s.r.o., v likvidaci | 7 | 39 446 313 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 130 680 000 Kč |
| Dary a dotace | 14 | 41 630 566 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 15 | 172 310 566 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1 YEAR & MORE PRODUCTION s.r.o., v likvidaci | 17 | 172 310 566 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 5 | 27 000 604 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 229 952 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 13 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 5 | 27 000 604 Kč |
| Český statistický úřad | 1 | 229 952 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1 YEAR & MORE PRODUCTION s.r.o., v likvidaci | 7 | 27 230 556 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 9 | 42 268 093 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 99 364 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 10 | 42 367 457 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1 YEAR & MORE PRODUCTION s.r.o., v likvidaci | 10 | 42 367 457 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 107 992 500 Kč |
| Dary a dotace | 6 | 42 313 408 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 10 | 8 305 144 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 10 | 156 780 080 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 7 | 1 830 972 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1 YEAR & MORE PRODUCTION s.r.o., v likvidaci | 17 | 158 611 052 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 15,79 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 295 | 1 335 595 103 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 18 | 75 074 515 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 18 | 72 957 015 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 2 117 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1 YEAR & MORE PRODUCTION s.r.o., v likvidaci | 19 | 75 074 515 Kč |