Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 26.11.1998 |
| IČO | 25713701 |
| Datová schránka | yyak2qx |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 23 smluv za celkem 8 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Laboratorní přístroje a zařízení | 2 | 134 360 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slovanský ústav AV ČR, v. v. i. | 2 | 134 360 Kč |
| CENTRUM ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM, poskytovatel sociálních služeb | 1 | 100 438 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALTIS SECURITY, s.r.o. | 3 | 234 798 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 302 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 302 500 Kč |
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALTIS SECURITY, s.r.o. | 2 | 302 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 169 400 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 169 400 Kč |
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALTIS SECURITY, s.r.o. | 2 | 169 400 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Elektricke stroje | 1 | 379 565 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 274 573 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 379 565 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 274 573 Kč |
| Obecní dům, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALTIS SECURITY, s.r.o. | 5 | 654 138 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 61 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Karlova | 1 | 61 800 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 60 332 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALTIS SECURITY, s.r.o. | 2 | 122 131 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 3 651 482 Kč |
| IT Hardware | 1 | 61 710 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obecní dům, a.s. | 4 | 3 713 192 Kč |
| Domov pro seniory Elišky Purkyňové | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALTIS SECURITY, s.r.o. | 5 | 3 713 192 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 165 770 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obecní dům, a.s. | 1 | 165 770 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALTIS SECURITY, s.r.o. | 1 | 165 770 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 290 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obecní dům, a.s. | 2 | 375 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALTIS SECURITY, s.r.o. | 2 | 375 100 Kč |