Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 15.02.1999 |
| IČO | 25737082 |
| Datová schránka | u6j4ksn |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 61 smluv za celkem 69 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 3 266 121 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kutná Hora | 1 | 3 266 121 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVONEL, spol. s r.o. | 1 | 3 266 121 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 3 621 010 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 65 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kutná Hora | 4 | 5 412 428 Kč |
| Obec Chlístovice | 1 | 2 456 643 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 65 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVONEL, spol. s r.o. | 6 | 7 934 071 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 8 008 609 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 490 969 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské lesy a rybníky Kutná Hora spol. s r.o. | 2 | 7 254 632 Kč |
| Obec Chlístovice | 2 | 3 175 586 Kč |
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938 | 3 | 2 638 266 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 490 969 Kč |
| Výchovný ústav a středisko výchovné péče, Kutná Hora, Hloušecká 279 | 2 | 225 099 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVONEL, spol. s r.o. | 10 | 13 784 551 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 10 616 970 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 425 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kutná Hora | 3 | 7 752 075 Kč |
| Základní škola T.G.Masaryka Kutná Hora, Jiráskovy sady 387 | 2 | 3 289 895 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVONEL, spol. s r.o. | 5 | 11 041 970 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 10 334 120 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kutná Hora | 2 | 7 015 632 Kč |
| Základní škola T.G.Masaryka Kutná Hora, Jiráskovy sady 387 | 1 | 2 688 596 Kč |
| Technické služby Kutná Hora, spol. s r.o. | 2 | 629 893 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVONEL, spol. s r.o. | 5 | 10 334 120 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 9 | 3 827 839 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 835 105 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kutná Hora | 4 | 4 159 231 Kč |
| Technické služby Kutná Hora, spol. s r.o. | 1 | 441 647 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel, Kutná Hora, Čáslavská 202 | 1 | 65 040 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 62 066 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVONEL, spol. s r.o. | 7 | 4 727 984 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 5 769 524 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kutná Hora | 2 | 4 423 448 Kč |
| Technické služby Kutná Hora, spol. s r.o. | 4 | 1 346 076 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVONEL, spol. s r.o. | 6 | 5 769 524 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 2 609 031 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 587 429 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kutná Hora | 3 | 1 769 408 Kč |
| Technické služby Kutná Hora, spol. s r.o. | 1 | 1 358 997 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 3 | 286 363 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVONEL, spol. s r.o. | 7 | 3 414 769 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 2 889 082 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kutná Hora | 2 | 2 425 304 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 3 | 624 578 Kč |
| Základní škola Kutná Hora, Kamenná stezka 40 | 1 | 463 778 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVONEL, spol. s r.o. | 6 | 3 513 660 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 13 | 3 743 624 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 2 447 472 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kutná Hora | 2 | 2 666 522 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVONEL, spol. s r.o. | 2 | 2 666 522 Kč |