Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 08.03.1999 |
| IČO | 25743597 |
| Datová schránka | 58tkb2t |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 47 smluv za celkem 11 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 10-Hostivař, Kozinova 1000 | 3 | 819 679 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MARSSON, spol. s r. o. | 3 | 819 679 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 1 | 394 975 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara, Praha 3, Hollarovo náměstí 2 | 1 | 394 975 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MARSSON, spol. s r. o. | 1 | 394 975 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 199 047 Kč |
| IT | 1 | 159 584 Kč |
| IT Hardware | 1 | 44 366 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara, Praha 3, Hollarovo náměstí 2 | 3 | 358 631 Kč |
| Základní škola, Praha 10-Hostivař, Kozinova 1000 | 2 | 214 755 Kč |
| Střední škola, Lomnice nad Popelkou, Antala Staška 213, příspěvková organizace | 1 | 72 191 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 1 | 44 366 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MARSSON, spol. s r. o. | 7 | 689 943 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 94 410 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara, Praha 3, Hollarovo náměstí 2 | 1 | 159 972 Kč |
| Střední škola, Lomnice nad Popelkou, Antala Staška 213, příspěvková organizace | 1 | 94 410 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MARSSON, spol. s r. o. | 2 | 254 382 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 5 | 1 395 390 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 13 | 1 194 282 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 3 | 824 962 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara, Praha 3, Hollarovo náměstí 2 | 2 | 500 928 Kč |
| Základní škola, Praha 10-Hostivař, Kozinova 1000 | 1 | 69 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MARSSON, spol. s r. o. | 6 | 1 395 390 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 7 | 3 671 917 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 1 066 460 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 9 | 3 926 016 Kč |
| Základní škola, Praha 10-Hostivař, Kozinova 1000 | 1 | 500 000 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara, Praha 3, Hollarovo náměstí 2 | 1 | 469 262 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MARSSON, spol. s r. o. | 13 | 4 895 278 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 4 | 1 594 861 Kč |
| Kancelář | 1 | 582 748 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 176 136 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 97 789 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 13 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 4 | 1 087 726 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara, Praha 3, Hollarovo náměstí 2 | 2 | 646 712 Kč |
| Základní škola, Praha 10-Hostivař, Kozinova 1000 | 1 | 604 924 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 176 136 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MARSSON, spol. s r. o. | 9 | 2 515 498 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 8 | 1 199 818 Kč |
| IT Hardware | 3 | 350 195 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 2 | 350 195 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara, Praha 3, Hollarovo náměstí 2 | 2 | 242 314 Kč |
| Základní škola, Praha 10-Hostivař, Kozinova 1000 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MARSSON, spol. s r. o. | 5 | 592 509 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 127 | 44 862 178 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara, Praha 3, Hollarovo náměstí 2 | 1 | 151 957 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MARSSON, spol. s r. o. | 1 | 151 957 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara, Praha 3, Hollarovo náměstí 2 | 1 | 74 362 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MARSSON, spol. s r. o. | 1 | 74 362 Kč |