Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 20.09.1999 |
| IČO | 25798383 |
| Datová schránka | pnjzzan |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 26 smluv za celkem 10 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní zařízení města Příbram | 1 | 72 358 Kč |
| Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Příbram I, Jiráskovy sady 113 | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SEVA Controls s.r.o. | 2 | 142 358 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 2 418 427 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 156 816 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 90 024 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 8 840 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní ústav jaderné, chemické a biologické ochrany, v. v. i. | 1 | 2 418 427 Kč |
| Základní škola, Příbram VIII, Školní 75 | 2 | 174 240 Kč |
| Základní škola, Sedlčany, Konečná 1090 | 1 | 72 600 Kč |
| Sportovní zařízení města Příbram | 1 | 65 340 Kč |
| Dům dětí a mládeže Praha 5 | 2 | 8 840 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SEVA Controls s.r.o. | 7 | 2 739 447 Kč |
| Sportovní zařízení města Příbram | 1 | 65 340 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 363 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPORTOVNÍ AREÁLY SEDLČANY | 1 | 363 000 Kč |
| Sportovní zařízení města Příbram | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SEVA Controls s.r.o. | 2 | 423 500 Kč |
| Sportovní zařízení města Příbram | 1 | 60 500 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 646 140 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 130 680 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Příbram | 1 | 646 140 Kč |
| Základní škola, Příbram VIII, Školní 75 | 1 | 130 680 Kč |
| Státní ústav jaderné, chemické a biologické ochrany, v. v. i. | 1 | 94 380 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SEVA Controls s.r.o. | 3 | 871 200 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 2 226 400 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní ústav jaderné, chemické a biologické ochrany, v. v. i. | 1 | 2 226 400 Kč |
| Domov Svatý Jan , poskytovatel sociálních služeb | 2 | 232 925 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SEVA Controls s.r.o. | 3 | 2 459 325 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 13 | 2 827 044 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 646 140 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 46 948 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Příbram | 1 | 646 140 Kč |
| 1. základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68 | 1 | 108 900 Kč |
| Sportovní zařízení města Příbram | 1 | 46 948 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SEVA Controls s.r.o. | 3 | 801 988 Kč |
| Sportovní zařízení města Příbram | 1 | 46 948 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 13 | 1 411 586 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 13 | 940 896 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní zařízení města Příbram | 1 | 40 898 Kč |
| Základní škola, Sedlčany, Konečná 1090 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SEVA Controls s.r.o. | 2 | 40 898 Kč |
| Sportovní zařízení města Příbram | 1 | 40 898 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 19 | 34 021 570 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní ústav jaderné, chemické a biologické ochrany, v. v. i. | 1 | 2 275 768 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SEVA Controls s.r.o. | 1 | 2 275 768 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 25 | 1 257 120 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní zařízení města Příbram | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SEVA Controls s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 3 | 784 080 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 3 | 784 080 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SEVA Controls s.r.o. | 3 | 784 080 Kč |