Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 21.06.1999 |
| IČO | 25839004 |
| Datová schránka | 3aaexps |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 139 smluv za celkem 486 mil. Kč;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 3 | 965 580 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 763 135 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 5 | 2 386 063 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesní společnost Ludvíkov a.s. | 5 | 2 386 063 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 5 | 2 783 226 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 1 737 923 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 300 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 3 830 784 Kč |
| TS Bruntál, s.r.o. | 2 | 690 366 Kč |
| Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu, z.s. | 2 | 300 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesní společnost Ludvíkov a.s. | 8 | 4 821 149 Kč |
| Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu, z.s. | 2 | 300 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 4 | 5 253 741 Kč |
| Zemědělství | 1 | 2 081 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 5 | 7 334 941 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesní společnost Ludvíkov a.s. | 5 | 7 334 941 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 6 | 12 031 938 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 1 085 660 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 9 495 536 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 3 622 062 Kč |
| TS Bruntál, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesní společnost Ludvíkov a.s. | 8 | 13 117 598 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 3 | 19 916 358 Kč |
| Zemědělství | 11 | 14 106 670 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 12 | 33 478 528 Kč |
| Město Litomyšl | 2 | 544 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesní společnost Ludvíkov a.s. | 14 | 34 023 028 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 8 | 16 172 860 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 8 | 16 172 860 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesní společnost Ludvíkov a.s. | 9 | 16 172 860 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,75 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 7 926 892 Kč |
| Zemědělství | 12 | 5 266 208 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 14 | 13 193 100 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesní společnost Ludvíkov a.s. | 16 | 13 193 100 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,03 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 28 | 256 680 567 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 70 | 191 842 247 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 33 | 265 104 266 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 27 | 92 125 725 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 27 | 92 125 725 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesní společnost Ludvíkov a.s. | 27 | 92 125 725 Kč |
| Pradědský lesní závod, a.s. | 2 | 70 180 000 Kč |
| Kopf Václav & Jiří, s.r.o. | 2 | 70 180 000 Kč |
| Bronislav Zelinka | 2 | 70 180 000 Kč |
| Harvest Europe s.r.o. | 1 | 47 190 000 Kč |
| Jihozápadní dřevařská a.s. | 1 | 47 190 000 Kč |
| Kloboucká lesní s.r.o. | 1 | 47 190 000 Kč |
| RM FOREST lesní společnost s.r.o. | 1 | 47 190 000 Kč |
| Hanko CZ s.r.o. | 1 | 47 190 000 Kč |
| PERPERUNA ECO s.r.o., v likvidaci | 1 | 47 190 000 Kč |
| PETRA spol. s r.o. | 1 | 47 190 000 Kč |
| Václav Nosek | 1 | 47 190 000 Kč |
| Jakub Skružný | 1 | 22 990 000 Kč |
| Nemus factum s.r.o. - v likvidaci | 1 | 22 990 000 Kč |
| Miloslav Kubát | 1 | 22 990 000 Kč |
| Jaroslav Pôbiš | 1 | 22 990 000 Kč |
| Lukáš Kaprálek | 1 | 22 990 000 Kč |
| Milan Roštík | 1 | 22 990 000 Kč |
| Veronika Vaňková Soukupová | 1 | 22 990 000 Kč |
| Martin Přeučil | 1 | 22 990 000 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 9 | 23 627 670 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 9 | 23 627 670 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesní společnost Ludvíkov a.s. | 9 | 23 627 670 Kč |