Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 10.08.1999 |
| IČO | 25842013 |
| Datová schránka | we2u6bj |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 41 smluv za celkem 11 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Lipník nad Bečvou | 3 | 617 020 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavitelství Šindler, s.r.o. | 3 | 617 020 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 508 850 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 399 200 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 398 440 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Lipník nad Bečvou | 4 | 907 290 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 399 200 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Loučka, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavitelství Šindler, s.r.o. | 7 | 1 306 490 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Loučka, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 1 621 127 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Lipník nad Bečvou | 4 | 1 621 127 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavitelství Šindler, s.r.o. | 4 | 1 621 127 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 74 278 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Lipník nad Bečvou | 3 | 255 278 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavitelství Šindler, s.r.o. | 3 | 255 278 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 4 870 307 Kč |
| Zemědělství | 2 | 292 820 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 2 621 736 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 3 | 1 433 590 Kč |
| Město Lipník nad Bečvou | 2 | 1 107 802 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavitelství Šindler, s.r.o. | 6 | 5 163 127 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 562 233 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Lipník nad Bečvou | 3 | 492 190 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 70 043 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Loučka, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavitelství Šindler, s.r.o. | 5 | 562 233 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Loučka, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 317 755 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 317 755 Kč |
| Město Lipník nad Bečvou | 1 | 78 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavitelství Šindler, s.r.o. | 3 | 396 405 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 393 724 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Lipník nad Bečvou | 1 | 201 582 Kč |
| TEPLO Lipník nad Bečvou, a.s. | 1 | 192 142 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Loučka, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavitelství Šindler, s.r.o. | 4 | 393 724 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Loučka, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 2 548 485 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 293 454 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEPLO Lipník nad Bečvou, a.s. | 1 | 177 522 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 115 932 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 4 235 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Loučka, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavitelství Šindler, s.r.o. | 4 | 297 689 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 129 | 43 507 811 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 77 554 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Beskydské divadlo Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 350 733 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 280 070 Kč |
| Město Lipník nad Bečvou | 1 | 220 415 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Lipník nad Bečvou, ulice Hranická 511, příspěvková organizace | 1 | 77 554 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavitelství Šindler, s.r.o. | 5 | 928 771 Kč |