Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 14.07.2000 |
| IČO | 25860852 |
| Datová schránka | catdk98 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 177 smluv za celkem 262 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 211 629 Kč |
| Stavebnictví | 1 | - 462 464 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 6 | 4 076 323 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 77 198 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JASY Vsetín s.r.o. | 7 | 4 153 521 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 17,24 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 20 | 33 768 429 Kč |
| Zemědělství | 2 | 211 539 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vsetínská nemocnice a.s. | 6 | 19 639 481 Kč |
| Statutární město Zlín | 14 | 16 094 115 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1217, příspěvková organizace | 2 | 12 184 521 Kč |
| Město Vsetín | 2 | 1 292 049 Kč |
| Základní škola Zlín, Štefánikova 2514, příspěvková organizace | 1 | 845 357 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Vsetín, Luh 1544, příspěvková organizace | 3 | 362 579 Kč |
| Základní škola Vsetín, Rokytnice 436, příspěvková organizace | 1 | 60 010 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JASY Vsetín s.r.o. | 29 | 50 478 112 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 24 | 38 022 626 Kč |
| Zemědělství | 3 | 898 212 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 858 369 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 24 | 28 250 841 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Luční 4588, příspěvková organizace | 1 | 5 679 620 Kč |
| Vsetínská nemocnice a.s. | 2 | 3 902 229 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Vsetín, Luh 1544, příspěvková organizace | 1 | 858 369 Kč |
| Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín | 1 | 737 149 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 351 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JASY Vsetín s.r.o. | 30 | 39 779 207 Kč |
| Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín | 1 | 737 149 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 9 923 908 Kč |
| Zemědělství | 2 | 237 208 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 14 | 13 379 622 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 1 027 618 Kč |
| Město Nový Jičín | 2 | 1 026 508 Kč |
| Hvězdárna Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 1 | 474 206 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JASY Vsetín s.r.o. | 18 | 15 907 954 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 89 | 18 232 061 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 11 389 316 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 93 896 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 13 | 13 104 125 Kč |
| Základní škola Zlín, Štefánikova 2514, příspěvková organizace | 1 | 93 896 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JASY Vsetín s.r.o. | 14 | 13 198 021 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 53 551 352 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 14 | 53 551 352 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JASY Vsetín s.r.o. | 15 | 53 551 352 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 19 648 417 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 16 | 18 855 305 Kč |
| Hvězdárna Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 1 | 904 009 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JASY Vsetín s.r.o. | 19 | 19 759 315 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 17 499 307 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 8 470 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 8 | 13 984 539 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 3 139 253 Kč |
| Integrovaná střední škola Valašské Meziříčí | 1 | 375 515 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 8 470 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JASY Vsetín s.r.o. | 11 | 17 507 777 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 20 | 38 508 056 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 34 | 78 972 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 15 | 32 699 383 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 2 513 907 Kč |
| Mateřská škola Zlín, tř. Tomáše Bati 1285, příspěvková organizace | 1 | 1 627 930 Kč |
| ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace | 1 | 847 521 Kč |
| Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín | 2 | 819 314 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 78 972 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JASY Vsetín s.r.o. | 21 | 38 587 027 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 8 827 197 Kč |
| Technické služby | 2 | 441 416 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 6 | 6 678 738 Kč |
| Hvězdárna Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 2 | 1 527 276 Kč |
| ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace | 1 | 688 183 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 2 | 441 416 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JASY Vsetín s.r.o. | 11 | 9 335 613 Kč |