Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

STEELCOM CZ, a.s. - Registr smluv

Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí jeden podřízený subjekt.

Založeno 20.04.2001
IČO 25876422
Datová schránka 2zcgf7m

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u STEELCOM CZ, a.s. Upozornit u subjektu + v jedné dceřiné společnosti

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro STEELCOM CZ, a.s.

Všechny smlouvy: 203 smluv za celkem 154 mil. Kč;

Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;

6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026

Statistika odběratelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VOP CZ, s.p.63 216 213 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
STEELCOM CZ, a.s.63 216 213 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 6 smluv za celkem 3 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 6 smluv za celkem 3 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VOP CZ, s.p.62 652 493 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
STEELCOM CZ, a.s.62 652 493 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 1 smlouva za celkem 123 128 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 1 smlouva za celkem 123 128 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VOP CZ, s.p.1123 128 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
STEELCOM CZ, a.s.1123 128 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 45 smluv za celkem 26 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 45 smluv za celkem 26 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Přírodní zdroje2118 660 807 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VOP CZ, s.p.4525 769 803 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
STEELCOM CZ, a.s.4525 769 803 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 44 smluv za celkem 46 mil. Kč.
  • Celkem 2,3 % smluv má skrytou cenu a 3 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 44 smluv za celkem 46 mil. Kč.
  • Celkem 2,3 % smluv má skrytou cenu a 3 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2022

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 2,27 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem 3 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 6,82 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Přírodní zdroje3744 622 682 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VOP CZ, s.p.4446 102 198 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
STEELCOM CZ, a.s.4446 102 198 Kč
KOVOK KOPŘIVNICE, s. r. o.10 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 26 smluv za celkem 11 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu má zásadní nedostatek.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 26 smluv za celkem 11 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu má zásadní nedostatek.

Závažné nedostatky v roce 2021

Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko, celkem Jedna smlouva se zásadními nedostatky. Tj. 3,85 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Přírodní zdroje2610 537 192 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VOP CZ, s.p.2610 537 192 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
STEELCOM CZ, a.s.2610 537 192 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 30 smluv za celkem 8 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 30 smluv za celkem 8 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Přírodní zdroje308 382 452 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VOP CZ, s.p.308 382 452 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
STEELCOM CZ, a.s.308 382 452 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 21 smluv za celkem 28 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 21 smluv za celkem 28 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2019

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem 2 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 9,52 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Přírodní zdroje2128 312 951 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VOP CZ, s.p.2128 312 951 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
STEELCOM CZ, a.s.2128 312 951 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 12 smluv za celkem 14 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 12 smluv za celkem 14 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Přírodní zdroje1214 192 166 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VOP CZ, s.p.1214 192 166 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
STEELCOM CZ, a.s.1214 192 166 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 14 smluv za celkem 16 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 14 smluv za celkem 16 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2017

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 7,14 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2017

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Přírodní zdroje1 6311 387 588 303 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VOP CZ, s.p.1415 797 547 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
STEELCOM CZ, a.s.1415 797 547 Kč



}