Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

KaN 7, s.r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.

Založeno 22.03.2000
IČO 25936115
Datová schránka ciwezuy

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u KaN 7, s.r.o.

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro KaN 7, s.r.o.

Všechny smlouvy: 1251 smluv za celkem 1 mld. Kč;

25 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2023

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 50,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Zdravotnictví12 419 999 Kč
Leciva1109 425 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ústav hematologie a krevní transfuze Praha22 529 424 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
KaN 7, s.r.o.22 529 424 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 7 smluv za celkem 55 000 Kč.
  • Celkem 42,9 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko, celkem 3 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 42,86 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)60 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Univerzita Karlova155 000 Kč
Městská část Praha 230 Kč
Správa nemovitostí Praha 2, a.s.30 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
KaN 7, s.r.o.755 000 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 6 smluv za celkem 15 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2021

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 16,67 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)312 374 779 Kč
Čisticí výrobky12 299 999 Kč
Leciva194 500 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Městská část Praha 2312 374 779 Kč
Ústav hematologie a krevní transfuze Praha22 394 499 Kč
Univerzita Karlova1200 000 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
KaN 7, s.r.o.614 969 278 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 192 smluv za celkem 129 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2020

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko, celkem 2 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 1,04 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Leciva11886 536 886 Kč
Zdravotnictví5430 092 472 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)43 597 320 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ústav hematologie a krevní transfuze Praha188125 854 377 Kč
Městská část Praha 243 597 320 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
KaN 7, s.r.o.192129 451 697 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 267 smluv za celkem 174 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a 3 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2019

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko, celkem 3 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 1,12 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)157194 018 354 Kč
Leciva221143 011 927 Kč
Zdravotnictví2314 870 200 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ústav hematologie a krevní transfuze Praha266171 202 888 Kč
Městská část Praha 212 353 163 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
KaN 7, s.r.o.267173 556 051 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 353 smluv za celkem 239 mil. Kč.
  • Celkem 6,2 % smluv má skrytou cenu a 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2018

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 22 smluv bez uvedené ceny. Tj. 6,23 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko, celkem 2 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 0,57 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Leciva232141 415 191 Kč
Čisticí výrobky1328 507 486 Kč
Zdravotnictví2510 288 314 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ústav hematologie a krevní transfuze Praha353238 550 662 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
KaN 7, s.r.o.353238 550 662 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 304 smluv za celkem 355 mil. Kč.
  • Celkem 3,0 % smluv má skrytou cenu a 9 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2017

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko, celkem 9 smluv bez uvedené ceny. Tj. 2,96 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko, celkem 9 smluv s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 2,96 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2017

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Leciva223250 596 818 Kč
Zdravotnický materiál4558 162 414 Kč
Zdravotnictví1620 276 225 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ústav hematologie a krevní transfuze Praha304355 274 947 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
KaN 7, s.r.o.304355 274 947 Kč



}