Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 22.05.2003 |
| IČO | 25990616 |
| Datová schránka | pmi5i3d |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 18 smluv za celkem 2 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 1 | 78 516 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Okresní soud v Jičíně | 3 | 161 418 Kč |
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 1 | 80 417 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SVARTES s.r.o. | 4 | 241 835 Kč |
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 1 | 80 417 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 7 | 549 150 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 91 094 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hořice | 2 | 156 570 Kč |
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 1 | 91 094 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SVARTES s.r.o. | 3 | 247 664 Kč |
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 1 | 91 094 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 210 979 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 1 | 105 588 Kč |
| Město Hořice | 1 | 105 391 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SVARTES s.r.o. | 2 | 210 979 Kč |
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 1 | 105 588 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 324 409 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 123 101 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hořice | 1 | 213 444 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje | 1 | 123 101 Kč |
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 1 | 110 965 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SVARTES s.r.o. | 3 | 447 510 Kč |
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 1 | 110 965 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 147 747 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 1 | 147 747 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SVARTES s.r.o. | 1 | 147 747 Kč |
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 1 | 147 747 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 138 419 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 1 | 138 419 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SVARTES s.r.o. | 1 | 138 419 Kč |
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 1 | 138 419 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 39 | 4 797 022 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 1 | 156 342 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Na Daliborce, Hořice | 3 | 77 440 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SVARTES s.r.o. | 4 | 233 782 Kč |
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 1 | 156 342 Kč |