Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 21.01.2004 |
| IČO | 26004283 |
| Datová schránka | zr6nvsd |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 6 smluv za celkem 5 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 88 161 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MP STŘECHY - SPORT s.r.o. | 1 | 88 161 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 703 978 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 171 912 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEPVOS, spol. s r.o. | 1 | 703 978 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 171 912 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MP STŘECHY - SPORT s.r.o. | 2 | 875 890 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 595 990 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborné učiliště zemědělské, Chvaletice, Žižkova 139 | 1 | 595 990 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MP STŘECHY - SPORT s.r.o. | 1 | 595 990 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 126 833 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s. | 1 | 1 126 833 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MP STŘECHY - SPORT s.r.o. | 1 | 1 126 833 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 13 174 475 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 2 189 609 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MP STŘECHY - SPORT s.r.o. | 1 | 2 189 609 Kč |