Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 17.06.2004 |
| IČO | 26012642 |
| Datová schránka | giacef2 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 21 smluv za celkem 2 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 552 510 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1, příspěvková organizace | 1 | 264 600 Kč |
| Mikádo - středisko volného času, Vysoké Mýto, příspěvková organizace | 1 | 180 000 Kč |
| Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106 | 1 | 107 910 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INTERESTA CZ s.r.o. | 3 | 552 510 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 7 | 812 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1, příspěvková organizace | 2 | 376 800 Kč |
| Základní škola Břeclav, Komenského 2, příspěvková organizace | 2 | 229 200 Kč |
| Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106 | 2 | 206 160 Kč |
| Střední škola Edvarda Beneše Břeclav, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INTERESTA CZ s.r.o. | 7 | 812 160 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 86 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Břeclav, Komenského 2, příspěvková organizace | 1 | 86 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INTERESTA CZ s.r.o. | 1 | 86 700 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 92 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1, příspěvková organizace | 1 | 92 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INTERESTA CZ s.r.o. | 1 | 92 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 153 680 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Břeclav, Komenského 2, příspěvková organizace | 1 | 88 000 Kč |
| Základní škola Žamberk, 28. října 581 | 1 | 65 680 Kč |
| Střední škola Edvarda Beneše Břeclav, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INTERESTA CZ s.r.o. | 3 | 153 680 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 156 480 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Břeclav, Komenského 2, příspěvková organizace | 1 | 88 000 Kč |
| Základní škola Žamberk, 28. října 581 | 1 | 68 480 Kč |
| Střední škola Edvarda Beneše Břeclav, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INTERESTA CZ s.r.o. | 3 | 156 480 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 84 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Břeclav, Komenského 2, příspěvková organizace | 1 | 84 000 Kč |
| Střední škola Edvarda Beneše Břeclav, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INTERESTA CZ s.r.o. | 2 | 84 000 Kč |