Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným. Řídí jednu podřízenou organizaci.
| Založeno | 27.11.2000 |
| IČO | 26029987 |
| Datová schránka | p9j3vf5 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 652 smluv za celkem 353 mil. Kč;
41 smluv má zásadní nedostatek;
7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
10,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 19 041 770 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 571 120 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 64 047 Kč |
| Odpady | 1 | 23 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město SOBĚSLAV | 6 | 41 573 910 Kč |
| Správa města Soběslavi, s.r.o. | 49 | 1 060 615 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 571 120 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,32 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,63 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 9 840 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 7 326 724 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 3 575 550 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 49 | 2 826 693 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 283 096 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 462 167 Kč |
| Odpady | 1 | 327 600 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 238 893 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 90 489 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město SOBĚSLAV | 11 | 22 094 354 Kč |
| Správa města Soběslavi, s.r.o. | 65 | 7 827 160 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,08 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,15 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 2 | 14 036 000 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 4 491 400 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 2 330 460 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 2 286 842 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 713 392 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 577 533 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 57 | 365 938 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 4 | 326 051 Kč |
| Odpady | 1 | 297 000 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 67 981 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město SOBĚSLAV | 14 | 19 289 421 Kč |
| Správa města Soběslavi, s.r.o. | 76 | 6 102 899 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 577 533 Kč |
| Senior-dům Soběslav | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,29 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,70 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
14 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,79 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 1 | 17 995 120 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 6 859 664 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 74 | 3 675 361 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 3 643 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 2 007 027 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 1 457 661 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 3 | 908 146 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 635 758 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 597 878 Kč |
| Odpady | 1 | 297 000 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 68 063 Kč |
| Nábytek | 1 | 65 707 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 21 | 31 601 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 182 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | - 112 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město SOBĚSLAV | 11 | 28 295 586 Kč |
| Správa města Soběslavi, s.r.o. | 104 | 9 431 491 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 5 | 896 931 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 501 000 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 21 | 31 601 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | - 112 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,71 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,91 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
12 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,65 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 64 | 73 157 604 Kč |
| Technické služby | 2 | 33 275 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 22 | 5 312 080 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 3 025 000 Kč |
| Úklidové služby | 43 | 2 924 972 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 2 202 648 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 1 378 190 Kč |
| Stavebnictví | 12 | 934 710 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 538 276 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 460 884 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 402 906 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 352 000 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa města Soběslavi, s.r.o. | 84 | 79 079 532 Kč |
| Město SOBĚSLAV | 17 | 36 910 791 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 352 000 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 43 | 78 706 870 Kč |
| Zemědělství | 1 | 14 459 500 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 2 795 383 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 2 299 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 1 509 927 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 180 000 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 162 842 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 58 214 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 14 520 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 1 626 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město SOBĚSLAV | 7 | 16 827 915 Kč |
| Správa města Soběslavi, s.r.o. | 27 | 5 467 987 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 180 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa města Soběslavi, s.r.o. | 9 | 17 007 915 Kč |
| Spilka a Říha s.r.o. | 1 | 2 341 610 Kč |
| Michal Lukucz | 7 | 1 303 080 Kč |
| MaK. Lkw s.r.o. | 1 | 825 220 Kč |
| Miloslav Štefan | 3 | 309 747 Kč |
| TIP-N+V s.r.o. | 2 | 186 063 Kč |
| Václav Kohout | 1 | 162 842 Kč |
| Josef Peterka | 1 | 113 522 Kč |
| Českomoravský štěrk, a.s. | 3 | 101 882 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 58 214 Kč |
| Jiří Mládek | 2 | 36 662 Kč |
| T.O.D.O.K. spol. s r.o. | 1 | 14 625 Kč |
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Soběslav | 1 | 14 520 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 17,65 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Administrativní služby, stravenky | 212 | 37 894 892 Kč |
| Technické služby | 3 | 14 193 300 Kč |
| Zemědělství | 1 | 14 072 300 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 12 835 680 Kč |
| Stavebnictví | 12 | 1 477 863 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 990 770 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 663 925 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 5 | 315 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 242 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 7 | 97 896 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 75 625 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město SOBĚSLAV | 11 | 41 222 280 Kč |
| Správa města Soběslavi, s.r.o. | 34 | 3 781 689 Kč |
| Úřad práce České republiky | 5 | 315 000 Kč |
| Mateřská škola DUHA Soběslav, sídliště Míru 750 | 1 | 28 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa města Soběslavi, s.r.o. | 17 | 41 565 480 Kč |
| MALCOM CZ s.r.o. | 2 | 1 204 940 Kč |
| Michal Lukucz | 5 | 712 577 Kč |
| Miloslav Štefan | 5 | 348 169 Kč |
| Josef Peterka | 1 | 238 369 Kč |
| Petr Havlan | 1 | 238 369 Kč |
| ČR Beton Bohemia spol. s r.o. | 1 | 153 113 Kč |
| TIP-N+V s.r.o. | 1 | 105 823 Kč |
| Pavel Strouhal | 1 | 86 942 Kč |
| ADACOM s.r.o. | 1 | 84 172 Kč |
| Milan Moc | 1 | 83 369 Kč |
| Pantoflíček Miroslav, Ing. | 1 | 75 625 Kč |
| Českomoravský štěrk, a.s. | 2 | 72 600 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 69 696 Kč |
| Jaroslav Maršík | 1 | 63 756 Kč |
| Aleš Novák | 1 | 60 500 Kč |
| ŠIMÁK s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| Jan Čáslavský | 1 | 37 205 Kč |
| ZOTEPO s.r.o. | 1 | 33 097 Kč |
| Roman Podráský | 1 | 23 837 Kč |
| SAPSERVIS s.r.o. | 1 | 17 160 Kč |
| COOP THERM spol. s r.o. | 1 | 11 868 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 21,62 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 13,51 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 127 | 570 488 438 Kč |
| Technické služby | 1 | 13 310 000 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 2 081 775 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 847 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 7 | 525 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 304 183 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 23 305 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město SOBĚSLAV | 5 | 17 182 000 Kč |
| Správa města Soběslavi, s.r.o. | 24 | 2 409 262 Kč |
| Úřad práce České republiky | 7 | 525 000 Kč |
| Mateřská škola DUHA Soběslav, sídliště Míru 750 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa města Soběslavi, s.r.o. | 13 | 17 707 000 Kč |
| JIHOSTAV Soběslav, s.r.o. v likvidaci | 1 | 1 209 960 Kč |
| Slunečko - střechy s.r.o. | 1 | 171 496 Kč |
| Karel Kovář | 1 | 168 265 Kč |
| Aurelian Emilian Bontea | 1 | 164 527 Kč |
| T.O.D.O.K. spol. s r.o. | 2 | 135 608 Kč |
| Petr Havlan | 2 | 110 634 Kč |
| Josef Peterka | 1 | 106 600 Kč |
| Jan Čapek | 1 | 62 055 Kč |
| SANITAS INSTALACE s.r.o. | 1 | 50 570 Kč |
| Miloslav Štefan | 1 | 50 382 Kč |
| Milan Moc | 1 | 38 665 Kč |
| Martin Coufal | 1 | 36 082 Kč |
| Ladislav Palma | 1 | 29 175 Kč |
| SAPSERVIS s.r.o. | 1 | 29 051 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 23 305 Kč |
| Pavel Strouhal | 1 | 22 888 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 5 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 148 | 1 667 067 820 Kč |
| Zemědělství | 148 | 1 348 774 537 Kč |
| Průmyslové stroje | 43 | 46 478 224 Kč |
| Odpady | 85 | 19 917 600 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 148 | 11 612 522 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 750 237 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 735 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 582 955 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 185 681 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 60 844 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 24 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město SOBĚSLAV | 5 | 25 704 756 Kč |
| Správa města Soběslavi, s.r.o. | 15 | 1 983 728 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 735 000 Kč |
| Mateřská škola DUHA Soběslav, sídliště Míru 750 | 1 | 33 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa města Soběslavi, s.r.o. | 10 | 26 472 856 Kč |
| SAGATO spol. s r.o. | 2 | 349 679 Kč |
| Karel Kovář | 1 | 341 444 Kč |
| Michal Lukucz | 2 | 338 651 Kč |
| BOHÁČ CZ spol.s r.o. | 1 | 222 622 Kč |
| Josef Peterka | 2 | 167 327 Kč |
| Aurelian Emilian Bontea | 1 | 146 145 Kč |
| MALCOM CZ s.r.o. | 1 | 99 825 Kč |
| Servis-technika-Služby Soběslav akciová společnost | 1 | 87 131 Kč |
| T.O.D.O.K. spol. s r.o. | 1 | 73 258 Kč |
| ČESKÉ HOUBY a.s. | 1 | 72 600 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 60 844 Kč |
| Ing. Anithea Škodová | 1 | 24 200 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 17,39 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 5 443 | 1 686 827 866 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 424 | 43 244 991 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 992 307 Kč |
| Energie | 43 | 689 700 Kč |
| Právní služby | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa města Soběslavi, s.r.o. | 15 | 1 754 607 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 1 349 991 Kč |
| Senior-dům Soběslav | 1 | 300 000 Kč |
| Město SOBĚSLAV | 2 | 1 074 Kč |
| Mateřská škola DUHA Soběslav, sídliště Míru 750 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa města Soběslavi, s.r.o. | 8 | 1 651 065 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 3 | 689 700 Kč |
| RAMIS Tábor spol. s r.o. | 3 | 242 741 Kč |
| Josef Peterka | 2 | 231 683 Kč |
| Pavel Zeman | 2 | 192 510 Kč |
| Miloslav Kocanda | 1 | 157 159 Kč |
| Petr Havlan | 1 | 94 956 Kč |
| T.O.D.O.K. spol. s r.o. | 1 | 73 258 Kč |
| Slabý Pavel, Mgr., advokát | 1 | 72 600 Kč |
| ČEVAK a.s. | 1 | 0 Kč |