Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 15.12.2003 |
| IČO | 26069865 |
| Datová schránka | 78x4jhf |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 19 smluv za celkem 4 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje | 1 | 78 637 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVO - H CZ, s.r.o. | 1 | 78 637 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 144 565 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje | 1 | 144 565 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVO - H CZ, s.r.o. | 1 | 144 565 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 216 138 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 1 | 216 138 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVO - H CZ, s.r.o. | 1 | 216 138 Kč |
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 1 | 216 138 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 106 480 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje | 1 | 106 480 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVO - H CZ, s.r.o. | 1 | 106 480 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 476 385 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje | 1 | 476 385 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVO - H CZ, s.r.o. | 1 | 476 385 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 864 553 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 325 181 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 173 919 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 2 | 506 668 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje | 1 | 325 181 Kč |
| Gymnázium, České Budějovice, Česká 64 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVO - H CZ, s.r.o. | 4 | 831 849 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 18 | 4 430 667 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje | 2 | 220 220 Kč |
| Střední průmyslová škola strojní a stavební, Tábor, Komenského 1670 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVO - H CZ, s.r.o. | 3 | 220 220 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Poštovní a kurýrní služby | 5 | 992 465 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 7 | 1 368 392 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVO - H CZ, s.r.o. | 7 | 1 368 392 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 192 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 192 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVO - H CZ, s.r.o. | 1 | 192 000 Kč |