Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 03.08.2004 |
| IČO | 26077671 |
| Datová schránka | 4dqzd9b |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 29 smluv za celkem 3 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 2 | 725 998 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 | 244 178 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doležal Pelhřimov s.r.o. | 3 | 970 176 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 1 | 604 999 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 240 789 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 3 | 845 788 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 | 76 714 Kč |
| Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace | 1 | 50 902 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doležal Pelhřimov s.r.o. | 5 | 973 404 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 10 | 5 686 988 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 331 539 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 5 | 573 538 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doležal Pelhřimov s.r.o. | 5 | 573 538 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úklidové služby | 1 | 88 427 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 | 88 427 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doležal Pelhřimov s.r.o. | 1 | 88 427 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 1 | 91 476 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 42 715 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 2 | 134 191 Kč |
| Město Pelhřimov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doležal Pelhřimov s.r.o. | 3 | 134 191 Kč |
| Milan Svoboda | 1 | 0 Kč |
| Star trip, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MASTRA - STRAKA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ZZN Pelhřimov a. s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 10 | 823 284 Kč |
| Úklidové služby | 4 | 53 494 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 5 | 53 494 Kč |
| Město Pelhřimov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doležal Pelhřimov s.r.o. | 6 | 53 494 Kč |
| Milan Svoboda | 1 | 0 Kč |
| Star trip, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| IZ.Sklo Pelhřimov s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ZZN Pelhřimov a. s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úklidové služby | 55 | 1 699 877 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 | 38 150 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doležal Pelhřimov s.r.o. | 2 | 38 150 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Voda a potraviny | 1 | 605 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 | 605 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doležal Pelhřimov s.r.o. | 1 | 605 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 68 | 5 282 233 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 5 | 131 285 Kč |
| Vodovody a kanalizace Hodonín, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doležal Pelhřimov s.r.o. | 6 | 131 285 Kč |