Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Stance Communications, s.r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.

Založeno 20.10.1999
IČO 26122481
Datová schránka ftisk6n

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u Stance Communications, s.r.o.

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro Stance Communications, s.r.o.

Všechny smlouvy: 23 smluv za celkem 42 mil. Kč;

5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2025

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 100,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Reklamní a marketingové služby12 359 500 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky12 359 500 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Stance Communications, s.r.o.12 359 500 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 1 smlouva za celkem 77 440 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Reklamní a marketingové služby177 440 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ČESKÁ TELEVIZE177 440 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Stance Communications, s.r.o.177 440 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2023

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 33,33 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
IT22 520 430 Kč
Reklamní a marketingové služby1605 000 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky22 520 430 Kč
Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě1605 000 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Stance Communications, s.r.o.33 125 430 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2021

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 50,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Reklamní a marketingové služby12 359 500 Kč
IT183 490 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky22 442 990 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Stance Communications, s.r.o.22 442 990 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč.
  • Celkem 50,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 50,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Reklamní a marketingové služby11 419 330 Kč
Nábor zaměstnanců10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky11 419 330 Kč
Úřad práce České republiky10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Stance Communications, s.r.o.21 419 330 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2019


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 3 smlouvy za celkem 5 mil. Kč.
  • Celkem 33,3 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2018

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 33,33 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 33,33 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Pojišťovací služby12 843 500 Kč
Reklamní a marketingové služby12 417 580 Kč
Právní služby10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ČESKÁ TELEVIZE12 843 500 Kč
Česká agentura na podporu obchodu12 417 580 Kč
Pražská plynárenská Holding a.s.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Stance Communications, s.r.o.35 261 080 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 8 smluv za celkem 13 mil. Kč.
  • Celkem 25,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2017

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 25,00 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 12,50 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2017

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Pojišťovací služby1130 824 750 Kč
IT3226 039 200 Kč
Reklamní a marketingové služby37 974 596 Kč
Zdravotní péče22 674 100 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
RBP, zdravotní pojišťovna38 724 100 Kč
ČESKÁ TELEVIZE12 389 750 Kč
Česká agentura na podporu obchodu21 924 596 Kč
Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky20 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Stance Communications, s.r.o.813 038 446 Kč



}