Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 28.12.1999 |
| IČO | 26142848 |
| Datová schránka | utpqh4g |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 83 smluv za celkem 15 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo dopravy | 5 | 403 051 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INOVA STAV, spol. s r.o. | 5 | 403 051 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo dopravy | 8 | 831 191 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INOVA STAV, spol. s r.o. | 8 | 831 191 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 2 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo dopravy | 8 | 769 277 Kč |
| Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INOVA STAV, spol. s r.o. | 11 | 769 277 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 2 420 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo dopravy | 6 | 2 797 006 Kč |
| Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INOVA STAV, spol. s r.o. | 8 | 2 797 006 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 118 626 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 80 949 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 2 | 199 575 Kč |
| Ministerstvo dopravy | 1 | 77 825 Kč |
| Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INOVA STAV, spol. s r.o. | 4 | 277 400 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 403 424 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 273 885 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní divadlo | 3 | 505 976 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 273 885 Kč |
| Ministerstvo dopravy | 1 | 88 564 Kč |
| Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INOVA STAV, spol. s r.o. | 6 | 868 425 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 656 933 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 2 | 656 933 Kč |
| Ministerstvo dopravy | 1 | 74 831 Kč |
| Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INOVA STAV, spol. s r.o. | 5 | 731 764 Kč |
| Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 3 054 500 Kč |
| Práce při dokončování budov | 38 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo dopravy | 3 | 2 542 475 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 635 105 Kč |
| Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INOVA STAV, spol. s r.o. | 6 | 3 177 580 Kč |
| Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 | 2 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 2 366 802 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 412 187 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 4 | 988 284 Kč |
| Městská část Praha 11 | 3 | 644 652 Kč |
| Ministerstvo dopravy | 6 | 509 743 Kč |
| Zeměměřický úřad | 1 | 412 187 Kč |
| Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 | 1 | 319 700 Kč |
| Národní divadlo | 1 | 261 425 Kč |
| Mateřská škola Masná | 2 | 152 740 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INOVA STAV, spol. s r.o. | 18 | 3 288 732 Kč |