Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 20.03.2000 |
| IČO | 26165015 |
| Datová schránka | q2mxhhy |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 83 smluv za celkem 19 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 168 928 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 142 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Neratovice | 1 | 183 920 Kč |
| Základní škola Ing. M. Plesingera - Božinova Neratovice | 1 | 168 928 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664 | 1 | 142 000 Kč |
| Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace | 1 | 81 319 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REVEL PLUS, s.r.o. | 4 | 576 167 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 558 803 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 181 489 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 178 354 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Neratovice | 15 | 2 865 626 Kč |
| Správa státních hmotných rezerv | 1 | 1 558 803 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664 | 2 | 249 987 Kč |
| Základní škola Ing. M. Plesingera - Božinova Neratovice | 1 | 178 354 Kč |
| Mateřská škola Harmonie Neratovice, V Olšinkách 700, okres Mělník | 1 | 82 265 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 18 997 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REVEL PLUS, s.r.o. | 21 | 4 954 033 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 228 135 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 348 308 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Neratovice | 11 | 3 210 343 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664 | 2 | 227 640 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 171 000 Kč |
| Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace | 2 | 140 166 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REVEL PLUS, s.r.o. | 16 | 3 749 149 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 1 | 56 144 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Neratovice | 4 | 744 662 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664 | 1 | 56 144 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REVEL PLUS, s.r.o. | 6 | 800 806 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 333 984 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 75 020 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Neratovice | 9 | 1 607 797 Kč |
| Mateřská škola Harmonie Neratovice, V Olšinkách 700, okres Mělník | 1 | 75 020 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REVEL PLUS, s.r.o. | 10 | 1 682 817 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 23 | 2 698 863 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Neratovice | 4 | 633 005 Kč |
| Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace | 1 | 89 492 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REVEL PLUS, s.r.o. | 5 | 722 497 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 35 | 4 815 764 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Neratovice | 5 | 948 042 Kč |
| Mateřská škola Harmonie Neratovice, V Olšinkách 700, okres Mělník | 2 | 170 441 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REVEL PLUS, s.r.o. | 7 | 1 118 483 Kč |
| Mateřská škola Harmonie Neratovice, V Olšinkách 700, okres Mělník | 2 | 170 441 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 1 | 2 419 999 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 23 | 1 740 923 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 332 634 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace | 1 | 2 419 999 Kč |
| Město Neratovice | 4 | 645 475 Kč |
| Základní škola Ing. M. Plesingera - Božinova Neratovice | 1 | 178 923 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REVEL PLUS, s.r.o. | 6 | 3 244 397 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 193 186 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ing. M. Plesingera - Božinova Neratovice | 1 | 193 186 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REVEL PLUS, s.r.o. | 1 | 193 186 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 90 | 40 525 477 Kč |
| Zdravotnický materiál | 2 | 696 640 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace | 2 | 696 640 Kč |
| Městská část Praha 11 | 1 | 227 480 Kč |
| Základní škola Ing. M. Plesingera - Božinova Neratovice | 1 | 183 832 Kč |
| Město Neratovice | 2 | 173 981 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REVEL PLUS, s.r.o. | 6 | 1 281 933 Kč |