Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 12.04.2000 |
| IČO | 26170400 |
| Datová schránka | n4fsd75 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 61 smluv za celkem 65 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 5 | 1 | 926 957 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SCSA Security s.r.o. | 1 | 926 957 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 6 | 181 766 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 8 | 2 | 377 738 Kč |
| Centrum komunitních služeb Pro život | 1 | 181 500 Kč |
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 1 | 266 Kč |
| Městská část Praha-Kunratice | 2 | 0 Kč |
| Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SCSA Security s.r.o. | 7 | 559 504 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 2 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 8 | 2 | 0 Kč |
| Městská část Praha-Kunratice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SCSA Security s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| AmbiCare Clinic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 6 | 1 868 004 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 758 761 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 2 | 2 478 080 Kč |
| Městská část Praha-Kunratice | 6 | 1 978 550 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 529 635 Kč |
| Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SCSA Security s.r.o. | 10 | 4 986 265 Kč |
| RTH Security s.r.o. | 5 | 1 931 360 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 121 000 Kč |
| Ostraha objektů | 3 | 85 384 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká agentura na podporu obchodu | 1 | 121 000 Kč |
| Centrum komunitních služeb Pro život | 1 | 84 960 Kč |
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 1 | 424 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 0 Kč |
| Městská část Praha 8 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SCSA Security s.r.o. | 5 | 206 384 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 12 | 1 409 408 Kč |
| Ostraha objektů | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká agentura na podporu obchodu | 1 | 78 408 Kč |
| Městská část Praha 8 | 2 | 0 Kč |
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SCSA Security s.r.o. | 4 | 78 408 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 45 | 8 380 635 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 12 | 962 192 Kč |
| Ostraha objektů | 4 | 79 279 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 962 192 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 1 | 79 279 Kč |
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 2 | 34 267 Kč |
| Městská část Praha 8 | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SCSA Security s.r.o. | 6 | 1 075 738 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 6 | 52 390 362 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 8 | 5 | 51 628 062 Kč |
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 1 | 762 300 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 1 | 119 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SCSA Security s.r.o. | 7 | 52 510 152 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 12 | 3 298 765 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 11 | 2 938 765 Kč |
| Střední průmyslová škola dopravní, a.s. | 1 | 360 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SCSA Security s.r.o. | 12 | 3 298 765 Kč |
| Městská část Praha 8 | 9 | 668 962 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 469 | 639 334 315 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 7 | 2 395 158 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SCSA Security s.r.o. | 7 | 2 395 158 Kč |
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 1 | 1 936 000 Kč |
| Městská část Praha 8 | 6 | 459 158 Kč |