Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 19.10.2000 |
| IČO | 26206137 |
| Datová schránka | c2jrqii |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 56 smluv za celkem 755 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 2 | 166 942 756 Kč |
| Zemědělství | 1 | 1 885 083 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 289 192 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 279 898 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 155 326 756 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 11 616 000 Kč |
| Městská část Praha 2 | 3 | 2 174 275 Kč |
| Devátá rozvojová a.s. | 1 | 279 898 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PK HOLDING CZ s.r.o. | 6 | 169 396 929 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 3 577 278 Kč |
| Zemědělství | 7 | 2 650 046 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| České vysoké učení technické v Praze | 2 | 3 577 278 Kč |
| Městská část Praha 10 | 8 | 3 187 141 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PK HOLDING CZ s.r.o. | 10 | 6 764 419 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 1 | 93 752 978 Kč |
| Zemědělství | 1 | 442 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 93 752 978 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 442 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PK HOLDING CZ s.r.o. | 2 | 94 195 838 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 1 631 322 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 765 392 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 196 020 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| České vysoké učení technické v Praze | 2 | 99 832 512 Kč |
| Městská část Praha 2 | 2 | 1 827 342 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PK HOLDING CZ s.r.o. | 4 | 101 659 854 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 3 123 821 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 2 213 630 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 509 679 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| České vysoké učení technické v Praze | 2 | 3 123 821 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 1 603 356 Kč |
| Městská část Praha 11 | 2 | 1 119 953 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PK HOLDING CZ s.r.o. | 5 | 5 847 130 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 2 | 94 105 862 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 360 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| České vysoké učení technické v Praze | 3 | 192 871 742 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 661 241 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PK HOLDING CZ s.r.o. | 4 | 193 532 983 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 693 832 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| České vysoké učení technické v Praze | 3 | 833 224 Kč |
| Střední škola, Rokycany, Jeřabinová 96/III | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PK HOLDING CZ s.r.o. | 4 | 833 224 Kč |
| SECURITAS ČR s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 1 | 88 979 589 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 410 190 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| České vysoké učení technické v Praze | 2 | 89 389 779 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PK HOLDING CZ s.r.o. | 2 | 89 389 779 Kč |
| SECURITAS ČR s.r.o. | 1 | 88 979 589 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 1 | 86 792 810 Kč |
| Ostraha objektů | 3 | 2 497 749 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| České vysoké učení technické v Praze | 6 | 89 423 065 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PK HOLDING CZ s.r.o. | 6 | 89 423 065 Kč |
| SECURITAS ČR s.r.o. | 1 | 86 792 810 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 2 | 1 376 496 Kč |
| Ostraha objektů | 3 | 419 628 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 8 | 8 | 2 081 528 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 3 | 1 376 496 Kč |
| Střední škola, Rokycany, Jeřabinová 96/III | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PK HOLDING CZ s.r.o. | 12 | 3 458 024 Kč |