Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 27.11.2000 |
| IČO | 26214059 |
| Datová schránka | 2ukmckp |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 192 smluv za celkem 73 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
3,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68 | 1 | 1 033 705 Kč |
| Městská teplárenská Sedlčany s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská teplárenská Sedlčany s.r.o. | 1 | 1 033 705 Kč |
| Imaginox a.s. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Lukáš Marhefka | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 5 | 4 429 240 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 120 519 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská teplárenská Sedlčany s.r.o. | 11 | 2 645 238 Kč |
| Kulturní dům Josefa Suka | 1 | 1 333 584 Kč |
| Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90 | 1 | 1 054 872 Kč |
| Městské muzeum Sedlčany, příspěvková organizace | 1 | 299 880 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 70 559 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská teplárenská Sedlčany s.r.o. | 4 | 2 758 895 Kč |
| Město Sedlčany | 1 | 1 670 345 Kč |
| Jiří Moulík | 3 | 447 814 Kč |
| Tomáš Dikun | 1 | 406 560 Kč |
| FENIX STAV s.r.o. | 1 | 120 519 Kč |
| ČEZ Energo, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Pavel Čapek | 1 | 0 Kč |
| Vladislav Pech | 1 | 0 Kč |
| Pavel Hájek | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 6 | 4 702 079 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 416 349 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 120 008 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská teplárenská Sedlčany s.r.o. | 7 | 2 110 914 Kč |
| Kulturní dům Josefa Suka | 1 | 1 360 800 Kč |
| Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90 | 1 | 1 076 400 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje, příspěvková organizace | 3 | 494 064 Kč |
| Městské muzeum Sedlčany, příspěvková organizace | 1 | 306 000 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 120 008 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská teplárenská Sedlčany s.r.o. | 8 | 3 357 272 Kč |
| Město Sedlčany | 1 | 1 623 215 Kč |
| Tomáš Dikun | 1 | 416 349 Kč |
| NES-elektro s. r. o. | 1 | 71 350 Kč |
| Josef Vovsík | 1 | 0 Kč |
| Miroslav Bürger | 1 | 0 Kč |
| Pavel Čapek | 1 | 0 Kč |
| Vladislav Pech | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 7 | 7 707 146 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90 | 2 | 3 579 481 Kč |
| Kulturní dům Josefa Suka | 2 | 3 485 148 Kč |
| Městská teplárenská Sedlčany s.r.o. | 8 | 1 995 215 Kč |
| Městské muzeum Sedlčany, příspěvková organizace | 1 | 336 600 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 181 260 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská teplárenská Sedlčany s.r.o. | 7 | 7 582 489 Kč |
| Město Sedlčany | 1 | 1 640 978 Kč |
| Jiří Moulík | 2 | 164 264 Kč |
| Petr Burda | 1 | 123 529 Kč |
| Zdeněk Fiala | 1 | 66 445 Kč |
| Pavel Čapek | 1 | 0 Kč |
| Vladislav Pech | 1 | 0 Kč |
| Pavel Hájek | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 28,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 7 | 6 392 934 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 808 284 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 300 000 Kč |
| Nábytek | 66 | 183 670 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 90 000 Kč |
| Energie | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Sedlčany | 2 | 2 770 820 Kč |
| Městská teplárenská Sedlčany s.r.o. | 16 | 2 160 713 Kč |
| Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90 | 1 | 1 628 641 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 808 284 Kč |
| Městské muzeum Sedlčany, příspěvková organizace | 1 | 555 826 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje, příspěvková organizace | 3 | 301 807 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská teplárenská Sedlčany s.r.o. | 9 | 6 065 378 Kč |
| Město Sedlčany | 1 | 1 525 840 Kč |
| Sedlčanské technické služby,s.r.o. | 1 | 300 000 Kč |
| Kulturní dům Josefa Suka | 1 | 300 000 Kč |
| 1. základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68 | 1 | 300 000 Kč |
| 2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67 | 1 | 300 000 Kč |
| Městské muzeum Sedlčany, příspěvková organizace | 1 | 300 000 Kč |
| Mateřská škola Sedlčany, příspěvková organizace | 1 | 300 000 Kč |
| Školní jídelna 1. Základní školy, Komenského nám. 69 | 1 | 300 000 Kč |
| Školní jídelna 2. Základní školy, Příkrá 67 | 1 | 300 000 Kč |
| Městská knihovna Sedlčany, příspěvková organizace | 1 | 300 000 Kč |
| SPORTOVNÍ AREÁLY SEDLČANY | 1 | 300 000 Kč |
| Ing. Barbora Bahníková | 1 | 300 000 Kč |
| Jiří Moulík | 3 | 231 409 Kč |
| Pavel Čapek | 3 | 183 670 Kč |
| Josef Vovsík | 1 | 126 917 Kč |
| Vladislav Pech | 2 | 92 877 Kč |
| ČEZ Energo, s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| 1. SčV, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pavel Hájek | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 5 | 4 782 869 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 250 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 145 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská teplárenská Sedlčany s.r.o. | 7 | 2 446 227 Kč |
| Kulturní dům Josefa Suka | 1 | 1 883 136 Kč |
| Město Sedlčany | 2 | 568 700 Kč |
| Městské muzeum Sedlčany, příspěvková organizace | 1 | 423 348 Kč |
| Školní jídelna 1. Základní školy, Komenského nám. 69 | 1 | 379 818 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská teplárenská Sedlčany s.r.o. | 5 | 3 255 002 Kč |
| Město Sedlčany | 1 | 1 673 067 Kč |
| Louda Auto a.s. | 1 | 250 000 Kč |
| Vladislav Pech | 2 | 202 423 Kč |
| GDPR Systems s.r.o. v likvidaci | 1 | 145 200 Kč |
| Sedlčanské technické služby,s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| Kulturní dům Josefa Suka | 1 | 145 200 Kč |
| 1. základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68 | 1 | 145 200 Kč |
| 2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67 | 1 | 145 200 Kč |
| Městské muzeum Sedlčany, příspěvková organizace | 1 | 145 200 Kč |
| Mateřská škola Sedlčany, příspěvková organizace | 1 | 145 200 Kč |
| Školní jídelna 1. Základní školy, Komenského nám. 69 | 1 | 145 200 Kč |
| Školní jídelna 2. Základní školy, Příkrá 67 | 1 | 145 200 Kč |
| Městská knihovna Sedlčany, příspěvková organizace | 1 | 145 200 Kč |
| SPORTOVNÍ AREÁLY SEDLČANY | 1 | 145 200 Kč |
| Josef Vovsík | 1 | 127 328 Kč |
| Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. | 1 | 108 900 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 41,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 10 | 3 168 737 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 224 479 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 1 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Sedlčany | 2 | 1 736 979 Kč |
| Městská teplárenská Sedlčany s.r.o. | 6 | 1 652 013 Kč |
| Kulturní dům Josefa Suka | 2 | 4 223 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 2 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská teplárenská Sedlčany s.r.o. | 6 | 1 741 205 Kč |
| Město Sedlčany | 1 | 1 652 013 Kč |
| GDPR Systems s.r.o. v likvidaci | 1 | 224 479 Kč |
| Sedlčanské technické služby,s.r.o. | 1 | 224 479 Kč |
| Kulturní dům Josefa Suka | 1 | 224 479 Kč |
| 1. základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68 | 1 | 224 479 Kč |
| 2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67 | 1 | 224 479 Kč |
| Městské muzeum Sedlčany, příspěvková organizace | 1 | 224 479 Kč |
| Mateřská škola Sedlčany, příspěvková organizace | 1 | 224 479 Kč |
| Školní jídelna 1. Základní školy, Komenského nám. 69 | 1 | 224 479 Kč |
| Školní jídelna 2. Základní školy, Příkrá 67 | 1 | 224 479 Kč |
| Městská knihovna Sedlčany, příspěvková organizace | 1 | 224 479 Kč |
| SPORTOVNÍ AREÁLY SEDLČANY | 1 | 224 479 Kč |
| Společenství vlastníků pro dům Sedlčany 1068 | 1 | 0 Kč |
| Společenství vlastníků pro dům Sedlčany 1062 a 1063 | 1 | 0 Kč |
| Společenství vlastníků pro dům Sedlčany 1064 a 1065 | 1 | 0 Kč |
| Společenství vlastníků pro dům Sedlčany 1066 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 54,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 1 840 471 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 77 440 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská teplárenská Sedlčany s.r.o. | 10 | 2 161 507 Kč |
| Město Sedlčany | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Sedlčany | 1 | 1 840 471 Kč |
| Městská teplárenská Sedlčany s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,84 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,61 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 43 | 20 222 414 Kč |
| Stavebnictví | 64 | 12 953 595 Kč |
| Školení a kurzy | 43 | 7 763 263 Kč |
| Energie | 129 | 1 443 588 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 166 738 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská teplárenská Sedlčany s.r.o. | 58 | 25 631 773 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 152 334 Kč |
| Střední odborné učiliště, Sedlčany, Petra Bezruče 364 | 1 | 60 500 Kč |
| GDPR Systems s.r.o. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 64 | 19 552 127 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 5 808 000 Kč |
| Osobní vozidla | 23 | 5 748 562 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 106 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská teplárenská Sedlčany s.r.o. | 16 | 4 200 157 Kč |
| Město Sedlčany | 1 | 3 025 000 Kč |
| Pojišťovna Patricie a.s. | 1 | 58 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská teplárenská Sedlčany s.r.o. | 2 | 3 083 000 Kč |
| Auto - Poly spol. s r.o. | 1 | 383 562 Kč |
| DLOUHY TECHNOLOGY s.r.o. | 1 | 94 474 Kč |