Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 02.06.2000 |
| IČO | 26215390 |
| Datová schránka | sxwanjv |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 19 smluv za celkem 15 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 3 104 141 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZRIA, a.s. | 1 | 3 104 141 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Horák a synové, Okrasné školky s.r.o. | 1 | 3 104 141 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 87 098 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 2 | 213 838 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Horák a synové, Okrasné školky s.r.o. | 2 | 213 838 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 3 118 781 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 276 867 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZRIA, a.s. | 1 | 3 118 781 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 276 867 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Horák a synové, Okrasné školky s.r.o. | 2 | 3 395 648 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 462 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 462 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Horák a synové, Okrasné školky s.r.o. | 1 | 462 150 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 13 | 3 439 085 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 134 628 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Horák a synové, Okrasné školky s.r.o. | 1 | 134 628 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 482 790 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 235 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 1 | 482 790 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 235 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Horák a synové, Okrasné školky s.r.o. | 2 | 717 790 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 4 961 036 Kč |
| Zemědělství | 3 | 271 966 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 2 | 4 961 036 Kč |
| Město Bystřice pod Hostýnem | 1 | 271 966 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Horák a synové, Okrasné školky s.r.o. | 5 | 5 233 002 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 19 | 13 764 790 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 417 087 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 1 | 417 087 Kč |
| Statutární město Zlín | 2 | 109 285 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 92 517 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Horák a synové, Okrasné školky s.r.o. | 4 | 618 889 Kč |