Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 30.06.2000 |
| IČO | 26217953 |
| Datová schránka | xcmvnrm |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 31 smluv za celkem 7 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace | 2 | 269 951 Kč |
| Základní škola, Znojmo, Mládeže 3, příspěvková organizace | 1 | 120 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Consulting CZ s.r.o. | 3 | 389 951 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 1 | 213 215 Kč |
| Telco | 1 | 81 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Znojmo, Mládeže 3, příspěvková organizace | 1 | 213 215 Kč |
| Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace | 1 | 81 350 Kč |
| Kruh Znojmo – centrum zdravotních služeb pro děti, příspěvková organizace | 1 | 58 298 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Consulting CZ s.r.o. | 3 | 352 863 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 1 | 847 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 89 516 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Znojmo, Mládeže 3, příspěvková organizace | 1 | 847 000 Kč |
| Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace | 1 | 89 516 Kč |
| Znojemská tepelná společnost, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Consulting CZ s.r.o. | 3 | 936 516 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 149 992 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace | 1 | 149 992 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Consulting CZ s.r.o. | 1 | 149 992 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 2 | 396 032 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 349 470 Kč |
| IT | 1 | 87 120 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Consulting CZ s.r.o. | 6 | 896 195 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 443 465 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 424 205 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 398 090 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace | 2 | 867 670 Kč |
| Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace | 1 | 398 090 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Consulting CZ s.r.o. | 3 | 1 265 760 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 3 | 1 982 755 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 5 | 1 824 271 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 87 820 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace | 2 | 1 055 820 Kč |
| Základní škola, Znojmo, Mládeže 3, příspěvková organizace | 2 | 1 014 755 Kč |
| Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 127 449 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Consulting CZ s.r.o. | 5 | 2 198 024 Kč |
| Základní škola, Znojmo, Mládeže 3, příspěvková organizace | 2 | 1 014 755 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 483 516 Kč |
| IT Hardware | 1 | 79 921 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace | 2 | 483 516 Kč |
| Základní škola, Znojmo, Mládeže 3, příspěvková organizace | 1 | 79 921 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Consulting CZ s.r.o. | 3 | 563 437 Kč |
| Základní škola, Znojmo, Mládeže 3, příspěvková organizace | 1 | 79 921 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 17 | 4 063 652 Kč |
| Školení a kurzy | 17 | 3 187 809 Kč |
| IT Hardware | 1 | 125 744 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Consulting CZ s.r.o. | 3 | 330 561 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 38 | 14 792 868 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 13 | 1 479 236 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 285 720 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Consulting CZ s.r.o. | 4 | 669 844 Kč |