Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 11.07.2000 |
| IČO | 26218712 |
| Datová schránka | d9rt38y |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 19 smluv za celkem 2 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 1 | 98 971 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| P.O.P. Podlahářské centrum, s.r.o. | 1 | 98 971 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 104 060 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 2 | 164 802 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| P.O.P. Podlahářské centrum, s.r.o. | 2 | 164 802 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 801 412 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 582 845 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Burešov, příspěvková organizace | 2 | 641 259 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 3 | 245 826 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Osvoboditelů 3778, příspěvková organizace | 1 | 160 153 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| P.O.P. Podlahářské centrum, s.r.o. | 6 | 1 047 238 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 199 660 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, Štefánikova 2514, příspěvková organizace | 1 | 129 845 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 69 815 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| P.O.P. Podlahářské centrum, s.r.o. | 2 | 199 660 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní péče | 1 | 12 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 12 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| P.O.P. Podlahářské centrum, s.r.o. | 1 | 12 100 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 164 337 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 164 337 Kč |
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| P.O.P. Podlahářské centrum, s.r.o. | 2 | 164 337 Kč |
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 314 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 314 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| P.O.P. Podlahářské centrum, s.r.o. | 1 | 314 000 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 35 | 6 370 518 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 3 | 296 662 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 124 930 Kč |
| Střední průmyslová škola Zlín | 1 | 121 880 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| P.O.P. Podlahářské centrum, s.r.o. | 5 | 543 473 Kč |
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 2 | 197 774 Kč |