Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 18.12.2000 |
| IČO | 26233771 |
| Datová schránka | zhb9nhb |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 731 smluv za celkem 273 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
8 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
9,6 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
63 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 71,59 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 2 | 10 315 250 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 726 000 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 575 174 Kč |
| Technické služby | 1 | 423 500 Kč |
| Odpady | 57 | 344 600 Kč |
| Zemědělství | 1 | 269 649 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 86 | 14 337 608 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 17 | 6 161 616 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 30 000 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
32 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 38,10 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 5 808 000 Kč |
| Odpady | 26 | 4 654 025 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 1 512 500 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 1 328 290 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 1 089 000 Kč |
| Technické služby | 1 | 407 468 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 156 090 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 151 250 Kč |
| Zemědělství | 3 | 120 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 108 900 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 71 428 Kč |
| Energie | 6 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 0 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 32 | 11 722 487 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 34 | 6 543 071 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 108 900 Kč |
| Domov pro seniory Loučka, příspěvková organizace | 1 | 74 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 24 635 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 6 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 43 | 6 750 606 Kč |
| Josef Matyáš - JOMAT | 1 | 4 114 000 Kč |
| AWP s.r.o. | 1 | 1 694 000 Kč |
| TomiTruck s.r.o. | 1 | 1 512 500 Kč |
| Zlínstav a.s. | 1 | 1 200 000 Kč |
| Jaroslav Maňas | 1 | 1 089 000 Kč |
| Ing. Josef Gabryš | 1 | 934 400 Kč |
| Autodoprava Řehák s.r.o. | 1 | 233 177 Kč |
| STŘECHY 92, s.r.o. | 1 | 178 700 Kč |
| EUROCORP TRADE s.r.o. | 1 | 171 600 Kč |
| TÜV SÜD Czech s.r.o. | 1 | 156 090 Kč |
| Cemex Czech Republic s.r.o. | 1 | 151 250 Kč |
| Jaroslav Orsák | 1 | 115 000 Kč |
| MEVA-TEC s.r.o. | 1 | 105 270 Kč |
| Kofola a.s. | 2 | 71 428 Kč |
| Catering Dino, s.r.o. | 1 | 67 500 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 2 | 0 Kč |
| CENTROPROJEKT GROUP a.s. | 1 | 0 Kč |
| Chuara s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| BBP Stavby s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Aria Hotels, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vodárna Zlín a.s. | 3 | 0 Kč |
| EG.D, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Zlínské stavby, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Recovera Využití zdrojů a.s. | 1 | 0 Kč |
| BERNDORF BÄDERBAU s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Technické služby Vsetín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| KLIP, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| RUMPOLD UHB, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,54 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 18 | 19 405 210 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 3 627 217 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 1 942 496 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 1 421 667 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 1 324 732 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 1 098 652 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 900 000 Kč |
| Technické služby | 1 | 384 175 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 354 179 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 182 000 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 121 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 100 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 96 800 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 90 750 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Bankovní formality, ceníky, VOP | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 33 | 28 543 734 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 24 | 4 617 005 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 354 179 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 22 810 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,88 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 5 458 613 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 1 000 000 Kč |
| Energie | 1 | 539 055 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 533 798 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 526 700 Kč |
| Technické služby | 1 | 372 500 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 363 000 Kč |
| Odpady | 3 | 144 100 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 120 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 61 710 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 55 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 29 495 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Valašské Klobouky | 16 | 8 507 856 Kč |
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 19 | 5 000 754 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 200 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 71 500 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 29 495 Kč |
| Kulturní a vzdělávací středisko | 1 | 0 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 22 | 8 808 851 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 2 | 1 000 000 Kč |
| SYNPRO, s.r.o. | 1 | 544 500 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 539 055 Kč |
| STRABAG a.s. | 1 | 533 798 Kč |
| Jaroslav Maňas | 1 | 452 900 Kč |
| Fajn silnice s.r.o. | 1 | 363 000 Kč |
| Agentura ValFia, s.r.o. | 1 | 326 700 Kč |
| Obklady Dlažby Poteč s.r.o. | 1 | 285 163 Kč |
| Miroslav Koňařík | 1 | 181 500 Kč |
| CONTENUR Česká republika s.r.o. | 1 | 154 275 Kč |
| MEVA-TEC s.r.o. | 1 | 134 189 Kč |
| Cemex Czech Republic s.r.o. | 1 | 120 000 Kč |
| Pavel Mynařík | 1 | 115 000 Kč |
| Marius Pedersen a.s. | 1 | 72 600 Kč |
| Ing. Michal Vaculík | 1 | 61 710 Kč |
| ICS Identifikační systémy, a.s. | 1 | 61 364 Kč |
| Vodárna Zlín a.s. | 1 | 55 000 Kč |
| ROSA market s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Kulturní a vzdělávací středisko | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,90 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,72 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 15 | 10 918 160 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 625 226 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 1 597 200 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 126 259 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 7 | 519 976 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 452 900 Kč |
| Technické služby | 1 | 427 493 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 302 500 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 162 769 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 133 100 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 22 | 15 825 233 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 26 | 4 607 982 Kč |
| Úřad práce České republiky | 7 | 519 976 Kč |
| Kulturní a vzdělávací středisko | 1 | 77 004 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 66 250 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JOGA LUHAČOVICE, s.r.o. | 1 | 6 781 840 Kč |
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 36 | 5 271 213 Kč |
| Avistech s.r.o. | 1 | 1 625 226 Kč |
| Výroba tepla s.r.o. | 1 | 1 452 000 Kč |
| ELMO a.s. | 1 | 1 210 000 Kč |
| Recovera Využití zdrojů a.s. | 2 | 895 890 Kč |
| Jiří Rak | 1 | 786 500 Kč |
| MASOPRODEJ s.r.o. | 1 | 635 000 Kč |
| Jaroslav Maňas | 1 | 452 900 Kč |
| AGROFYTO, spol. s r. o. | 1 | 355 000 Kč |
| Fajn silnice s.r.o. | 1 | 302 500 Kč |
| MERAT s.r.o. | 1 | 229 300 Kč |
| Scania Czech Republic s.r.o. | 1 | 162 769 Kč |
| ALITRON-OST s.r.o. | 1 | 162 140 Kč |
| TÜV SÜD Czech s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| Jaroslav Kubík | 1 | 133 100 Kč |
| Cemex Czech Republic s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| VIF, s.r.o. | 1 | 90 000 Kč |
| MEVA-TEC s.r.o. | 1 | 87 368 Kč |
| Kulturní a vzdělávací středisko | 1 | 77 004 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 70 000 Kč |
| Marejan s.r.o. v likvidaci | 1 | 64 000 Kč |
| Navláčil stavební firma, s.r.o. | 1 | 63 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 1 | 6 582 400 Kč |
| Stavebnictví | 15 | 4 416 683 Kč |
| Odpady | 22 | 2 783 370 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 2 416 975 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 1 936 000 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 519 840 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 438 203 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 402 900 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 321 603 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 299 243 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 113 943 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 60 500 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 35 | 16 773 617 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 3 444 410 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 23 | 2 830 113 Kč |
| Gymnázium Valašské Klobouky | 1 | 755 097 Kč |
| Petr Macháč s.r.o. | 1 | 397 500 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 321 603 Kč |
| Kulturní a vzdělávací středisko | 1 | 126 000 Kč |
| Valašskokloboucké podnikatelské centrum s.r.o. | 1 | 118 800 Kč |
| VALFA s.r.o. | 1 | 114 000 Kč |
| Dětský domov, Základní škola a Praktická škola Valašské Klobouky | 1 | 73 000 Kč |
| RETEC-CZECH s.r.o. | 1 | 65 300 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 58 100 Kč |
| Marejan s.r.o. v likvidaci | 1 | 58 000 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,90 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,72 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 12 | 7 973 350 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 4 840 000 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 3 092 130 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 8 | 2 723 640 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 618 564 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 392 900 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 309 960 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 181 500 Kč |
| Energie | 2 | 121 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 80 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 21 | 14 130 274 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 20 | 5 415 764 Kč |
| Úřad práce České republiky | 8 | 2 723 640 Kč |
| AWT Rekultivace a.s. | 1 | 121 000 Kč |
| Navláčil stavební firma, s.r.o. | 2 | 118 500 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 60 500 Kč |
| ROSA market s.r.o. | 1 | 50 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 50 000 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 37 | 8 539 403 Kč |
| Recovera Využití zdrojů a.s. | 2 | 4 891 100 Kč |
| DAXO s.r.o. | 1 | 3 630 000 Kč |
| JOGA LUHAČOVICE, s.r.o. | 1 | 1 959 750 Kč |
| František Šimšálek | 2 | 1 329 990 Kč |
| PRŮMYSLOVÉ KONSTRUKCE s.r.o. | 1 | 585 000 Kč |
| Jaroslav Maňas | 1 | 392 900 Kč |
| STRABAG a.s. | 3 | 303 041 Kč |
| ELKOPLAST CZ, s.r.o. | 1 | 189 970 Kč |
| Martin Urban | 1 | 187 423 Kč |
| REPAVIA STAV s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Komunální technika, s.r.o. | 1 | 101 701 Kč |
| Beskydské uzeniny, a.s. | 1 | 98 000 Kč |
| Valašskokloboucká poliklinika, příspěvková organizace | 1 | 95 200 Kč |
| Cemex Czech Republic s.r.o. | 1 | 84 700 Kč |
| TRADIX UH,a.s. | 1 | 60 500 Kč |
| RETEC-CZECH s.r.o. | 1 | 50 000 Kč |
| BAREST s.r.o. | 1 | 50 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,77 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 10 159 023 Kč |
| Odpady | 12 | 6 610 330 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 3 630 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 934 288 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 5 | 652 816 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 392 900 Kč |
| Energie | 3 | 314 600 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 290 400 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 214 700 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 210 540 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 208 614 Kč |
| Právní služby | 1 | 145 200 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 108 731 Kč |
| Zemědělství | 1 | 75 255 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 60 500 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 29 | 22 818 297 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 10 | 1 506 300 Kč |
| Úřad práce České republiky | 5 | 652 816 Kč |
| ESSOX s.r.o. | 1 | 208 614 Kč |
| SMR PLUS, s.r.o. | 1 | 193 600 Kč |
| Z-Group bus a.s. | 1 | 108 731 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 2 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AWT Rekultivace a.s. | 1 | 10 083 285 Kč |
| Lidl stravenky v.o.s. | 1 | 3 630 000 Kč |
| Recovera Využití zdrojů a.s. | 3 | 3 360 673 Kč |
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 23 | 2 670 060 Kč |
| JOGA LUHAČOVICE, s.r.o. | 1 | 2 668 550 Kč |
| Jaroslav Maňas | 1 | 392 900 Kč |
| PSG Construction a.s. | 2 | 387 200 Kč |
| Avistech s.r.o. | 2 | 306 896 Kč |
| AUTOSALON KROMEXIM spol. s r.o. | 1 | 214 700 Kč |
| 4P INVEST, s.r.o. | 1 | 210 540 Kč |
| ESSOX s.r.o. | 1 | 208 614 Kč |
| Ludvík Masař | 1 | 181 500 Kč |
| Cemex Czech Republic s.r.o. | 1 | 157 300 Kč |
| František Šimšálek | 1 | 156 991 Kč |
| Rumplík Zdeněk, Mgr., advokát | 1 | 145 200 Kč |
| PENTO, s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| VALFA s.r.o. | 1 | 98 000 Kč |
| Beskydské uzeniny, a.s. | 1 | 98 000 Kč |
| SUOB, s.r.o. | 1 | 96 632 Kč |
| Radovan Kučera | 1 | 75 255 Kč |
| Dětský domov, Základní škola a Praktická škola Valašské Klobouky | 1 | 73 175 Kč |
| STRATUS LYNX s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| Petr Havlík | 1 | 60 500 Kč |
| FORM s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| MOBILCENTRUM spol. s r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| Otto Kořístka | 1 | 60 500 Kč |
| BSV Kubiš, s.r.o. | 1 | 58 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,77 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,96 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,96 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 26 345 000 Kč |
| Odpady | 43 | 12 197 166 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 14 | 2 847 411 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 4 | 1 479 830 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 1 083 964 Kč |
| Energie | 2 | 943 800 Kč |
| Technické služby | 4 | 399 300 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 397 900 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 368 576 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 340 764 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 214 999 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 168 190 Kč |
| Řemesla | 1 | 138 688 Kč |
| Právní služby | 1 | 121 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 60 500 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Bankovní formality, ceníky, VOP | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Valašské Klobouky | 13 | 29 649 089 Kč |
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 55 | 26 965 920 Kč |
| Úřad práce České republiky | 14 | 2 847 411 Kč |
| JOGA LUHAČOVICE, s.r.o. | 1 | 1 320 000 Kč |
| FILMONT, s.r.o. | 1 | 934 980 Kč |
| STRABAG a.s. | 1 | 814 330 Kč |
| DGS plast s.r.o. | 1 | 436 050 Kč |
| Recovera Využití zdrojů a.s. | 1 | 393 000 Kč |
| Dům sociálních služeb Návojná, příspěvková organizace | 2 | 272 351 Kč |
| Domov pro seniory Loučka, příspěvková organizace | 1 | 208 717 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| ESSOX s.r.o. | 1 | 160 764 Kč |
| Gymnázium Valašské Klobouky | 1 | 116 550 Kč |
| RRS JELENOVSKÁ, a.s. | 1 | 112 200 Kč |
| Kamabe, s.r.o. | 1 | 104 130 Kč |
| Základní škola Valašské Klobouky, příspěvková organizace | 1 | 66 730 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 60 500 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 2 | 58 375 Kč |
| Sběratelství s.r.o. | 1 | 58 000 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
38 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 44,19 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,16 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,16 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 16 | 3 088 752 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 3 076 449 Kč |
| Energie | 1 | 2 500 000 Kč |
| Odpady | 25 | 2 442 053 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 2 238 500 Kč |
| Zemědělství | 7 | 1 544 425 Kč |
| Technické služby | 1 | 1 522 653 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 1 150 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 10 | 502 392 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 337 786 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 65 000 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 2 | 0 Kč |
| Bankovní formality, ceníky, VOP | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 50 | 14 253 407 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 3 357 750 Kč |
| Úřad práce České republiky | 16 | 3 088 752 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 8 | 1 035 100 Kč |
| JOGA LUHAČOVICE, s.r.o. | 1 | 786 500 Kč |
| Mgr. Vladimír Šimáček | 1 | 423 500 Kč |
| AGA - Speciální technická pryž, s.r.o. | 1 | 288 080 Kč |
| 4P INVEST, s.r.o. | 1 | 146 727 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 68 346 Kč |
| RRS JELENOVSKÁ, a.s. | 1 | 66 550 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 61 137 Kč |
| ALSPO ZLÍN s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 36 | 9 322 442 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 14 | 6 154 271 Kč |
| One Energy & One Mobile a.s. | 1 | 2 500 000 Kč |
| Unikont Group s.r.o. | 1 | 2 238 500 Kč |
| RUMPOLD UHB, s.r.o. | 2 | 1 150 000 Kč |
| Recovera Využití zdrojů a.s. | 3 | 686 500 Kč |
| Cemex Czech Republic s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| Jaroslav Kubík | 2 | 319 917 Kč |
| STRABAG a.s. | 1 | 269 440 Kč |
| DAXO s.r.o. | 2 | 176 617 Kč |
| NVB LINE s.r.o. | 1 | 169 594 Kč |
| Komunální technika, s.r.o. | 1 | 104 568 Kč |
| MASOPRODEJ s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Josef Filák | 1 | 0 Kč |
| Zlínské stavby, a.s. | 1 | 0 Kč |
| DGS plast s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Polfin agro, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VARS-TRANS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CEBES a.s. | 1 | 0 Kč |
| Weekamp Doors s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| AGA - Speciální technická pryž, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| FILMONT, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| 4P INVEST, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| FORM s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| FARE, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| STŘECHY 92, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| AGROFYTO, spol. s r. o. | 1 | 0 Kč |
| SUOB, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jaroslav Orsák | 1 | 0 Kč |