Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 11.01.2001 |
| IČO | 26235421 |
| Datová schránka | 6c8xhqw |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 62 smluv za celkem 5 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REVIKA s.r.o. | 8 | 370 130 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 6 | 625 520 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 79 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REVIKA s.r.o. | 9 | 855 630 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 9 | 678 364 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 92 560 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REVIKA s.r.o. | 11 | 939 764 Kč |
| Dětský domov a Školní jídelna, Ostrava-Hrabová, Reymontova 2a, příspěvková organizace | 1 | 150 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 21,43 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 10 | 992 561 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 64 390 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REVIKA s.r.o. | 14 | 1 287 751 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 11 | 850 270 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 6 | 534 110 Kč |
| Leciva | 1 | 114 610 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REVIKA s.r.o. | 8 | 714 240 Kč |
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 1 | 65 520 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 6 | 693 750 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 110 880 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, Okružní 4685, příspěvková organizace | 1 | 120 700 Kč |
| Střední škola oděvní a služeb Vizovice | 1 | 110 880 Kč |
| Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín | 1 | 82 800 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REVIKA s.r.o. | 4 | 314 380 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 80,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Středisko volného času Luhačovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REVIKA s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 156 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REVIKA s.r.o. | 4 | 156 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 287 880 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 16 | 87 120 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Valašské Meziříčí, Křižná 167, okres Vsetín, příspěvková organizace | 2 | 201 480 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 87 120 Kč |
| Základní škola, Uherské Hradiště, Za Alejí 1072, příspěvková organizace | 1 | 86 400 Kč |
| Základní škola, Šlapanice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REVIKA s.r.o. | 5 | 375 000 Kč |
| Základní škola, Uherské Hradiště, Za Alejí 1072, příspěvková organizace | 1 | 86 400 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 221 | 17 047 873 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Valašské Meziříčí, Křižná 167, okres Vsetín, příspěvková organizace | 1 | 118 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REVIKA s.r.o. | 1 | 118 800 Kč |