Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 09.01.2001 |
| IČO | 26238616 |
| Datová schránka | p9wxrri |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 149 smluv za celkem 39 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 3 | 3 474 616 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RIS-MONT s.r.o. | 3 | 3 474 616 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 57,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 334 169 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 112 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 334 169 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 186 831 Kč |
| Technické služby města Vizovice,příspěvková organizace | 1 | 112 750 Kč |
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RIS-MONT s.r.o. | 7 | 633 750 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 1 236 588 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 138 226 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 105 462 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 2 | 1 332 942 Kč |
| Statutární město Zlín | 2 | 282 985 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 138 226 Kč |
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RIS-MONT s.r.o. | 12 | 1 754 153 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 222 862 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 102 522 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 3 | 457 602 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 222 862 Kč |
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 9 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RIS-MONT s.r.o. | 13 | 680 464 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 69,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 20 | 3 328 873 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 995 701 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 264 422 Kč |
| Zemědělství | 1 | 114 916 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 4 | 3 443 789 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 995 701 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 264 422 Kč |
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 17 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RIS-MONT s.r.o. | 23 | 4 703 912 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 15 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RIS-MONT s.r.o. | 15 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 80,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 20 | 1 754 977 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 4 | 1 754 977 Kč |
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 16 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RIS-MONT s.r.o. | 20 | 1 754 977 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 80,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 21 | 12 306 626 Kč |
| Stavebnictví | 14 | 307 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 3 | 428 760 Kč |
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 12 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RIS-MONT s.r.o. | 15 | 428 760 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
22 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 84,62 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 26 | 2 318 122 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Valašské Klobouky | 2 | 2 002 777 Kč |
| Okresní soud ve Zlíně | 1 | 217 345 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 98 000 Kč |
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 22 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RIS-MONT s.r.o. | 26 | 2 318 122 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 26 636 302 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 179 685 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 10 | 25 354 646 Kč |
| Statutární město Zlín | 4 | 1 281 656 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 179 685 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RIS-MONT s.r.o. | 15 | 26 815 987 Kč |