Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 24.03.2001 |
| IČO | 26242575 |
| Datová schránka | p8rp2ax |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 47 smluv za celkem 23 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace | 4 | 1 660 070 Kč |
| Základní škola Mikulov, Valtická 3, příspěvková organizace | 1 | 82 764 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NetSERV, s.r.o. | 5 | 1 742 834 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 408 375 Kč |
| IT Hardware | 1 | 135 599 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Regionální muzeum v Mikulově, příspěvková organizace | 1 | 408 375 Kč |
| Základní škola Mikulov, Valtická 3, příspěvková organizace | 2 | 218 363 Kč |
| Mikulovská kulturní, s.r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NetSERV, s.r.o. | 4 | 723 538 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 1 633 500 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 408 375 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 118 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Regionální muzeum v Mikulově, příspěvková organizace | 2 | 2 041 875 Kč |
| Základní škola Mikulov, Valtická 3, příspěvková organizace | 2 | 118 000 Kč |
| Mikulovská kulturní, s.r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NetSERV, s.r.o. | 5 | 2 256 675 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 1 | 375 826 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 210 750 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 173 041 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 148 927 Kč |
| IT | 1 | 129 295 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace | 2 | 505 121 Kč |
| Základní škola Mikulov, Valtická 3, příspěvková organizace | 2 | 467 462 Kč |
| Město Mikulov | 1 | 210 750 Kč |
| Výchovný ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, střední škola a základní škola, Moravský Krumlov | 1 | 173 041 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NetSERV, s.r.o. | 6 | 1 356 374 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 11 | 2 229 389 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 21 | 2 032 800 Kč |
| IT | 1 | 283 140 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 81 547 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 76 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 1 | 1 454 420 Kč |
| Základní škola Mikulov, Valtická 3, příspěvková organizace | 2 | 949 402 Kč |
| Regionální muzeum v Mikulově, příspěvková organizace | 2 | 364 687 Kč |
| Mikulovská kulturní, s.r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NetSERV, s.r.o. | 6 | 2 865 309 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 31 | 10 190 414 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 604 474 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 573 903 Kč |
| IT | 2 | 573 540 Kč |
| Telco | 1 | 328 502 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Regionální muzeum v Mikulově, příspěvková organizace | 4 | 2 206 502 Kč |
| Ministerstvo obrany | 3 | 989 525 Kč |
| Základní škola Mikulov, Valtická 3, příspěvková organizace | 3 | 572 959 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NetSERV, s.r.o. | 10 | 3 768 986 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 53 | 27 044 170 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 9 766 379 Kč |
| Stavebnictví | 21 | 8 322 240 Kč |
| Školení a kurzy | 41 | 3 560 270 Kč |
| Telco | 1 | 79 860 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 1 | 9 766 379 Kč |
| Regionální muzeum v Mikulově, příspěvková organizace | 4 | 1 046 590 Kč |
| Základní škola Mikulov, Valtická 3, příspěvková organizace | 2 | 210 860 Kč |
| Město Mikulov | 1 | 170 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NetSERV, s.r.o. | 9 | 11 193 829 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telco | 22 | 4 181 627 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace | 2 | 98 010 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NetSERV, s.r.o. | 2 | 98 010 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 1 850 624 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEDOS Mikulov s.r.o. | 1 | 253 949 Kč |
| Regionální muzeum v Mikulově, příspěvková organizace | 2 | 236 531 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NetSERV, s.r.o. | 3 | 490 480 Kč |