Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 12.12.2001 |
| IČO | 26270986 |
| Datová schránka | yja4sts |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 1512 smluv za celkem 2 mld. Kč;
6 smluv má zásadní nedostatek;
37 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
20,7 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,71 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,74 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 66 | 192 214 776 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 332 | 130 823 446 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 896 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,21 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 30 | 201 885 344 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 370 | 191 613 821 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 257 600 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 217 793 Kč |
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 1 | 55 000 Kč |
| Teplo Zlín, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,24 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
10 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,36 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 387 | 355 733 517 Kč |
| Statutární město Zlín | 32 | 207 355 491 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 1 000 000 Kč |
| Domov pro seniory Burešov, příspěvková organizace | 1 | 135 500 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 25 120 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,60 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,25 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 121 | 247 569 199 Kč |
| Statutární město Zlín | 25 | 222 331 505 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 2 178 000 Kč |
| Základní škola Zlín, tř. Svobody 868, příspěvková organizace | 1 | 115 500 Kč |
| Domov pro seniory Burešov, příspěvková organizace | 1 | 87 000 Kč |
| Základní umělecká škola Zlín | 1 | 85 000 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Základní škola Emila Zátopka Zlín, Univerzitní 2701, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,36 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rekreační, kulturní akce | 3 | 21 200 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 17 028 330 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 6 500 000 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 5 662 701 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 4 122 095 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 3 630 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 3 354 610 Kč |
| Chemické výrobky | 3 | 1 210 000 Kč |
| Technické služby | 1 | 296 450 Kč |
| Odpady | 5 | 211 890 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 2 | 170 044 Kč |
| IT | 1 | 130 680 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 121 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 105 270 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | - 56 870 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 49 | 53 489 758 Kč |
| Statutární město Zlín | 3 | 17 083 800 Kč |
| Domov pro seniory Burešov, příspěvková organizace | 1 | 142 000 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Základní škola Emila Zátopka Zlín, Univerzitní 2701, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,17 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 48 450 000 Kč |
| Stavebnictví | 12 | 10 923 734 Kč |
| Energie | 4 | 7 623 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 177 633 Kč |
| Odpady | 2 | 544 500 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 484 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 326 579 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 302 500 Kč |
| Telco | 1 | 301 290 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 293 675 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 142 115 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 108 900 Kč |
| Zemědělství | 1 | 98 996 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 94 772 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 2 | 72 600 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 68 436 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 5 | 49 886 310 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 49 | 23 707 666 Kč |
| Domov pro seniory Burešov, příspěvková organizace | 1 | 143 000 Kč |
| Základní škola Komenského I, Zlín, Havlíčkovo nábř. 3114, příspěvková organizace | 1 | 90 500 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 9 | 50 119 810 Kč |
| Jiří Vinter s.r.o. | 12 | 10 269 158 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 3 | 7 623 000 Kč |
| CENTROPROJEKT GROUP a.s. | 2 | 620 254 Kč |
| Síť21 s.r.o. | 2 | 603 790 Kč |
| OZONTECH, s.r.o. | 7 | 555 251 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 544 500 Kč |
| COMINFO, a.s. | 4 | 535 486 Kč |
| LUKAFITNESS s.r.o. | 2 | 484 000 Kč |
| Pavel Březina | 1 | 482 790 Kč |
| Koupelny JaS, s.r.o. | 1 | 390 659 Kč |
| Moravia Containers, a.s. | 1 | 313 276 Kč |
| Frajt s.r.o. | 1 | 219 466 Kč |
| ELTE Holding a.s. | 1 | 213 505 Kč |
| ZASYS - ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY s.r.o. | 1 | 142 115 Kč |
| Pavel Kovář | 1 | 98 996 Kč |
| Zlín Net, a.s. | 1 | 94 772 Kč |
| TC servis, s.r.o. | 1 | 92 030 Kč |
| SPEDOS Servis s.r.o. | 1 | 89 843 Kč |
| NISASPORT-ELEKTRONIK, s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Tomáš Durník | 1 | 70 180 Kč |
| Zachar Luděk a syn s.r.o. | 1 | 68 436 Kč |
| Spirax Sarco spol. s r.o. | 1 | 61 922 Kč |
| TELEST, spol. s r.o. | 1 | 61 637 Kč |
| PLAVECKÝ KLUB ZLÍN, z.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 21,43 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,38 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,38 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 5 799 692 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 2 943 930 Kč |
| Zemědělství | 1 | 1 452 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 820 641 Kč |
| Technické služby | 1 | 484 000 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 416 210 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 400 000 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 103 092 Kč |
| IT Hardware | 1 | 77 440 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 74 052 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 2 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 33 | 13 221 437 Kč |
| Statutární město Zlín | 2 | 808 000 Kč |
| Základní škola Komenského I, Zlín, Havlíčkovo nábř. 3114, příspěvková organizace | 1 | 96 000 Kč |
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 2 | 92 500 Kč |
| Domov pro seniory Lukov, příspěvková organizace | 1 | 79 500 Kč |
| Základní škola Emila Zátopka Zlín, Univerzitní 2701, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENTROPROJEKT GROUP a.s. | 6 | 4 288 045 Kč |
| Ladislav Lohniský | 2 | 2 790 075 Kč |
| Pozemní stavitelství Zlín a.s. | 2 | 2 382 019 Kč |
| Pavel Kovář | 1 | 1 452 000 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 9 | 1 076 000 Kč |
| LUKAFITNESS s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| UNICARS CZ s.r.o. | 1 | 416 210 Kč |
| COMINFO, a.s. | 2 | 236 192 Kč |
| Jiří Vinter s.r.o. | 2 | 221 834 Kč |
| Eseos s.r.o. | 1 | 185 614 Kč |
| VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o. | 1 | 159 720 Kč |
| Zachar Luděk a syn s.r.o. | 1 | 137 940 Kč |
| Linde Gas a.s. | 1 | 103 092 Kč |
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 2 | 92 500 Kč |
| Petr Morbicer | 1 | 78 838 Kč |
| Eurosat CS, spol. s r.o. | 1 | 77 440 Kč |
| Viktoria Medika s.r.o. | 1 | 74 052 Kč |
| ELMO a.s. | 1 | 72 172 Kč |
| PHARMAWEX s.r.o. | 1 | 62 194 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| SHARKS Zlín - Zlínský plavecký klub, z.s. | 1 | 0 Kč |
| NEKKY, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 0 Kč |
| Potápěčský klub Oceán PRO, pobočný spolek SPMS | 1 | 0 Kč |
| NEMO Zlín, pobočný spolek SPMS | 1 | 0 Kč |
| Plavecká škola Zlín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 24,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 52 547 000 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 3 495 419 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 1 457 217 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 350 031 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 103 895 Kč |
| Energie | 6 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 7 | 52 937 366 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 15 | 4 212 058 Kč |
| SGTR s.r.o. | 1 | 135 065 Kč |
| Základní škola Komenského I, Zlín, Havlíčkovo nábř. 3114, příspěvková organizace | 1 | 70 000 Kč |
| Domov pro seniory Burešov, příspěvková organizace | 1 | 64 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 10 | 53 206 931 Kč |
| SEMISTAV spol. s r.o. | 2 | 2 336 436 Kč |
| Jiří Vinter s.r.o. | 1 | 1 158 983 Kč |
| Ing.arch. ŠEVČÍK JAROSLAV | 1 | 173 817 Kč |
| OZONTECH, s.r.o. | 2 | 161 838 Kč |
| KONCEPT EKOTECH s.r.o. | 1 | 142 780 Kč |
| COMINFO, a.s. | 1 | 134 310 Kč |
| Dalimil Pelc | 1 | 103 895 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 6 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 29 532 000 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 10 590 610 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 795 936 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 370 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 284 350 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 125 828 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 108 900 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 107 690 Kč |
| Kancelář | 1 | 72 600 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 72 600 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 4 | 27 900 000 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 25 | 13 350 709 Kč |
| Domov pro seniory Burešov, příspěvková organizace | 1 | 129 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 5 | 28 029 500 Kč |
| Jiří Vinter s.r.o. | 4 | 8 769 890 Kč |
| PROFI KLIMA a.s. | 2 | 2 025 308 Kč |
| CENTROPROJEKT GROUP a.s. | 5 | 1 252 348 Kč |
| Auto Viki člen skupiny AUTO UH s.r.o. | 1 | 370 000 Kč |
| 1.ART INTERIER s.r.o. | 1 | 145 103 Kč |
| Miroslav Vojvodík | 1 | 125 828 Kč |
| KONCEPT EKOTECH s.r.o. | 1 | 116 160 Kč |
| OZONTECH, s.r.o. | 1 | 107 690 Kč |
| Izolinvest s.r.o. | 1 | 82 885 Kč |
| ELMO elektro a.s. | 1 | 81 070 Kč |
| Jaromír Chovančík | 1 | 72 600 Kč |
| NISASPORT-ELEKTRONIK, s.r.o. | 1 | 68 002 Kč |
| FUNSHOPS, s.r.o. | 1 | 61 226 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 9 | 24 239 000 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 462 784 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 192 511 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 118 580 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 67 760 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 9 | 24 239 000 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 17 | 1 728 981 Kč |
| Základní škola Emila Zátopka Zlín, Univerzitní 2701, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 10 | 24 239 000 Kč |
| FUNSHOPS, s.r.o. | 1 | 445 280 Kč |
| Jiří Vinter s.r.o. | 2 | 207 953 Kč |
| ELTE Holding a.s. | 1 | 192 511 Kč |
| MNO spol. s r.o. | 1 | 173 362 Kč |
| Bamiko s.r.o. | 1 | 152 799 Kč |
| TopSwim, s.r.o. | 1 | 143 990 Kč |
| Ing.arch. ŠEVČÍK JAROSLAV | 1 | 118 580 Kč |
| MERON a.s. | 1 | 84 277 Kč |
| EXTRA AGENCY s.r.o. | 1 | 81 469 Kč |
| Menerga Servis CZ s.r.o. | 1 | 67 760 Kč |
| SPORTMAR s.r.o. | 1 | 61 000 Kč |
| CENTROPROJEKT GROUP a.s. | 1 | 0 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 3 | 0 Kč |
| GHC Invest, s.r.o. | 1 | 0 Kč |