Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 16.01.2002 |
| IČO | 26274159 |
| Datová schránka | scs6af3 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 32 smluv za celkem 19 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 3 417 365 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 4 | 4 435 701 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Film real s.r.o. | 4 | 4 435 701 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 575 660 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 2 | 1 353 773 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Film real s.r.o. | 2 | 1 353 773 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 464 398 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 464 398 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Film real s.r.o. | 1 | 464 398 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 94 261 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 2 | 164 130 Kč |
| Střední škola technická a gastronomická Blansko, příspěvková organizace | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Film real s.r.o. | 3 | 224 630 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 2 032 548 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 4 | 1 036 260 Kč |
| Zemědělství | 1 | 417 148 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 11 | 2 894 406 Kč |
| Město Mohelnice | 1 | 2 032 548 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Film real s.r.o. | 12 | 4 926 953 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 494 783 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 380 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 4 | 3 209 903 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Film real s.r.o. | 4 | 3 209 903 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 3 | 1 556 226 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Film real s.r.o. | 3 | 1 556 226 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 360 066 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Břeclav | 1 | 360 066 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Film real s.r.o. | 1 | 360 066 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 36 | 41 706 002 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 484 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Břeclav | 1 | 2 388 892 Kč |
| Pohřebnictví Zlín, spol. s r.o. | 1 | 484 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Film real s.r.o. | 2 | 2 389 376 Kč |