Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 12.09.2002 |
| IČO | 26296039 |
| Datová schránka | 87qv26b |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 144 smluv za celkem 1 mld. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 389 862 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 389 862 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| R. HLAVICA s.r.o. | 4 | 389 862 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 38,46 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 10 | 7 858 345 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 3 374 871 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 2 878 191 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 10 | 7 858 345 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 3 374 871 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 2 878 191 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| R. HLAVICA s.r.o. | 13 | 14 111 407 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 18 | 15 373 532 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 343 519 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 20 | 16 959 721 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| R. HLAVICA s.r.o. | 20 | 16 959 721 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 10 | 8 530 893 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 80 828 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 13 | 11 545 971 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| R. HLAVICA s.r.o. | 13 | 11 545 971 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 24,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 17 | 17 348 638 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 8 | 9 836 187 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 24 | 26 712 622 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 472 203 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| R. HLAVICA s.r.o. | 25 | 27 184 825 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 66 | 66 599 259 Kč |
| Zemědělství | 4 | 3 239 926 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 10 | 6 421 779 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| R. HLAVICA s.r.o. | 10 | 6 421 779 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 13 | 6 972 020 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 13 | 6 972 020 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| R. HLAVICA s.r.o. | 13 | 6 972 020 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 22 | 1 224 509 110 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 275 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 22 | 1 224 628 900 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 275 860 Kč |
| Ostravské městské lesy a zeleň, s.r.o. | 1 | 242 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 19 | 17 817 667 Kč |
| Zemědělství | 16 | 8 241 310 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 15 | 7 033 155 Kč |
| Střední lesnická škola, Hranice, Jurikova 588 | 1 | 1 210 000 Kč |
| Ostravské městské lesy a zeleň, s.r.o. | 1 | 61 710 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| R. HLAVICA s.r.o. | 17 | 8 304 865 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 673 | 7 758 887 107 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 7 | 6 444 460 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| R. HLAVICA s.r.o. | 7 | 6 444 460 Kč |