Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 29.08.2001 |
| IČO | 26334615 |
| Datová schránka | s6aymkm |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 74 smluv za celkem 224 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Sušice | 1 | 2 998 881 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RYNOSTAV s.r.o. | 1 | 2 998 881 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 45 465 540 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 2 304 577 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 564 075 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 363 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 50 530 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Sušice | 4 | 39 063 455 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 7 | 10 347 277 Kč |
| Vlastivědné muzeum Dr. Hostaše v Klatovech, příspěvková organizace | 1 | 2 311 460 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 50 530 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RYNOSTAV s.r.o. | 13 | 51 772 722 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 17 112 073 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 11 069 317 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 1 433 850 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 200 376 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 6 | 27 802 254 Kč |
| Město Sušice | 6 | 6 068 601 Kč |
| Horská služba ČR, o.p.s. | 2 | 1 770 184 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 200 376 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RYNOSTAV s.r.o. | 15 | 35 841 416 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 19 | 69 872 946 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 18 561 855 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Horská služba ČR, o.p.s. | 3 | 18 561 855 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 4 | 8 361 100 Kč |
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RYNOSTAV s.r.o. | 8 | 26 922 955 Kč |
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 2 486 550 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 647 643 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 487 635 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 5 | 6 721 550 Kč |
| Město Sušice | 1 | 1 340 782 Kč |
| Horská služba ČR, o.p.s. | 1 | 487 635 Kč |
| Centrum sociálních služeb Stod, příspěvková organizace | 2 | 414 861 Kč |
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RYNOSTAV s.r.o. | 10 | 8 964 828 Kč |
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 14 414 953 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Sušice | 1 | 14 414 953 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 3 | 7 260 000 Kč |
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 4 | 79 497 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RYNOSTAV s.r.o. | 8 | 21 754 450 Kč |
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 4 | 79 497 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 21 999 488 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 410 601 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Sušice | 2 | 16 531 207 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 3 | 8 470 000 Kč |
| Centrum sociálních služeb Stod, příspěvková organizace | 1 | 5 575 702 Kč |
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RYNOSTAV s.r.o. | 7 | 30 576 909 Kč |
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 37 381 697 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Muzeum Šumavy Sušice, příspěvková organizace | 2 | 37 381 697 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 2 | 3 327 500 Kč |
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 1 | 191 135 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RYNOSTAV s.r.o. | 5 | 40 900 332 Kč |
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 1 | 191 135 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 973 890 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Dražovice | 1 | 675 175 Kč |
| Město Sušice | 1 | 298 715 Kč |
| Obec Dlouhá Ves | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RYNOSTAV s.r.o. | 3 | 973 890 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 153 | 949 363 805 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 13 | 10 600 326 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Sušice | 3 | 4 658 775 Kč |
| Muzeum Šumavy Sušice, příspěvková organizace | 1 | 1 359 419 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RYNOSTAV s.r.o. | 4 | 6 018 194 Kč |
| Muzeum Šumavy Sušice, příspěvková organizace | 1 | 1 359 419 Kč |