Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 27.05.2003 |
| IČO | 26357534 |
| Datová schránka | zhzfujy |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 37 smluv za celkem 82 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141 | 1 | 6 037 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Klatovská stavební společnost s.r.o. | 1 | 6 037 900 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 7 642 360 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Klatovy | 4 | 21 623 910 Kč |
| Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 | 1 | 7 193 450 Kč |
| Obec Předslav | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Klatovská stavební společnost s.r.o. | 6 | 28 817 360 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 2 116 329 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Klatovy | 2 | 1 634 749 Kč |
| Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141 | 1 | 481 580 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Klatovská stavební společnost s.r.o. | 3 | 2 116 329 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 15 098 388 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Klatovy | 1 | 14 910 830 Kč |
| Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141 | 1 | 119 837 Kč |
| Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185 | 1 | 67 721 Kč |
| Mateřská škola Klatovy, Studentská 601, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Klatovská stavební společnost s.r.o. | 4 | 15 098 388 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 879 607 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Klatovy, Studentská 601, příspěvková organizace | 1 | 1 766 600 Kč |
| Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185 | 1 | 113 007 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Klatovská stavební společnost s.r.o. | 2 | 1 879 607 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 403 286 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 199 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Klatovy | 3 | 1 245 850 Kč |
| Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185 | 1 | 357 086 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Klatovská stavební společnost s.r.o. | 4 | 1 602 936 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 599 386 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Klatovy | 1 | 465 850 Kč |
| Mateřská škola Klatovy, Studentská 601, příspěvková organizace | 2 | 133 536 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Klatovská stavební společnost s.r.o. | 3 | 599 386 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 277 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Klatovy, Studentská 601, příspěvková organizace | 2 | 1 277 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Klatovská stavební společnost s.r.o. | 2 | 1 277 760 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 17 197 140 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 225 032 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Klatovy | 7 | 17 276 790 Kč |
| Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141 | 1 | 254 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Klatovská stavební společnost s.r.o. | 8 | 17 530 890 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 264 | 475 372 583 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 9 990 970 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Klatovy | 3 | 10 243 185 Kč |
| Obec Neurazy | 1 | 2 769 690 Kč |
| Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185 | 1 | 208 120 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Klatovská stavební společnost s.r.o. | 5 | 13 220 995 Kč |
| Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185 | 1 | 208 120 Kč |