Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 02.07.2003 |
| IČO | 26358450 |
| Datová schránka | 8z65huw |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 501 smluv za celkem 194 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
6,6 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Přírodní zdroje | 1 | 1 815 000 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 1 375 770 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 21 | 19 827 655 Kč |
| Město Sušice | 4 | 622 792 Kč |
| Úřad práce České republiky | 7 | 420 640 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 193 735 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 33 | 21 064 822 Kč |
| Jihozápadní dřevařská a.s. | 2 | 1 943 923 Kč |
| MALCOM CZ s.r.o. | 1 | 1 815 000 Kč |
| LOM HAMR s.r.o. | 1 | 1 815 000 Kč |
| AGRO support s.r.o. | 1 | 1 815 000 Kč |
| JIMPRA s.r.o. | 1 | 1 815 000 Kč |
| CZECHMASTER Servis s.r.o. | 1 | 1 815 000 Kč |
| Vodoinstalace Kutil s.r.o. | 1 | 1 815 000 Kč |
| Tomáš Tomanec | 1 | 1 815 000 Kč |
| Pavel Dolejš | 1 | 1 815 000 Kč |
| EUROGREEN CZ s.r.o. | 1 | 1 375 770 Kč |
| Silnice Klatovy a.s. | 1 | 907 500 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 2 | 297 781 Kč |
| Leoš Šůs | 2 | 180 111 Kč |
| Vladislav Moureček | 1 | 142 538 Kč |
| L.E.S. CR spol. s r.o. | 1 | 110 435 Kč |
| Jiří Doubek | 1 | 74 763 Kč |
| Ing. Vítězslav Kohout | 1 | 47 597 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 5 | 484 800 Kč |
| Zemědělství | 3 | 349 858 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 42 | 41 363 760 Kč |
| Úřad práce České republiky | 6 | 567 751 Kč |
| Město Sušice | 2 | 253 891 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,89 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 4 | 735 973 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 6 | 601 999 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 242 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 234 619 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 118 580 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 89 690 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 65 219 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 4 840 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 3 | - 15 475 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 42 | 61 154 876 Kč |
| Úřad práce České republiky | 6 | 601 999 Kč |
| Město Sušice | 4 | 275 828 Kč |
| Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Klatovy | 1 | 94 240 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 53 | 62 126 943 Kč |
| Vladislav Moureček | 1 | 18 150 000 Kč |
| Főrch s.r.o. | 1 | 18 150 000 Kč |
| Jihozápadní dřevařská a.s. | 4 | 2 286 382 Kč |
| Miloslav Děkan | 2 | 1 887 491 Kč |
| MALCOM CZ s.r.o. | 1 | 1 815 000 Kč |
| JIMPRA s.r.o. | 1 | 1 815 000 Kč |
| PS-SVĚTELNÉ ZDROJE, s.r.o. | 1 | 1 815 000 Kč |
| CZECHMASTER Servis s.r.o. | 1 | 1 815 000 Kč |
| Vodoinstalace Kutil s.r.o. | 1 | 1 815 000 Kč |
| Zemědělská akciová společnost Koloveč | 1 | 1 815 000 Kč |
| RAMOS - KOO, s.r.o. | 1 | 1 815 000 Kč |
| Karel Gill | 1 | 1 815 000 Kč |
| Tomáš Tomanec | 1 | 1 815 000 Kč |
| Pavel Dolejš | 1 | 1 815 000 Kč |
| P.S.CH. spol. s r.o. | 1 | 393 855 Kč |
| LESOŠKOLKY s.r.o. | 2 | 370 247 Kč |
| Bonita Group Service s.r.o. | 3 | 307 171 Kč |
| L.E.S. CR spol. s r.o. | 5 | 269 268 Kč |
| Lokotech s.r.o. | 1 | 234 619 Kč |
| Leoš Šůs | 1 | 210 025 Kč |
| ARBOEKO s.r.o. | 1 | 123 773 Kč |
| Ing. David Plíštil, Ph.D. | 1 | 118 580 Kč |
| SILVA-LINE s.r.o. | 1 | 110 693 Kč |
| LUFRA, s.r.o. | 2 | 108 466 Kč |
| PRŮCHA-MOTOROVÉ NÁŘADÍ s.r.o. | 1 | 89 690 Kč |
| Aleš Hrabý | 1 | 76 230 Kč |
| Energomex s.r.o. | 2 | 70 059 Kč |
| FERRUM PLZEŇ spol. s r.o. | 1 | 48 327 Kč |
| Silnice Klatovy a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
46 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 59,74 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 3 722 000 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 2 567 183 Kč |
| Zemědělství | 24 | 1 675 062 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 8 | 896 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 784 576 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 669 118 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 254 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 62 | 4 752 895 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 3 722 000 Kč |
| Město Sušice | 6 | 3 039 576 Kč |
| Úřad práce České republiky | 8 | 896 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
23 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 37,70 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,64 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 2 | 10 741 814 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 9 007 240 Kč |
| Zemědělství | 12 | 2 827 301 Kč |
| Nábytek | 9 | 2 032 679 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 3 | 295 339 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 235 194 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 181 500 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 5 | 160 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 150 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 83 811 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 51 | 27 181 758 Kč |
| Město Sušice | 4 | 639 322 Kč |
| Úřad práce České republiky | 5 | 160 000 Kč |
| Gymnázium, Sušice, Fr. Procházky 324 | 1 | 54 098 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
33 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 61,11 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 26 | 4 141 339 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 26 | 2 977 078 Kč |
| Zemědělství | 21 | 1 283 413 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 889 350 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 335 424 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 240 933 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 90 000 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 49 | 4 771 903 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 889 350 Kč |
| Město Sušice | 2 | 274 357 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 240 933 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
27 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 52,94 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,96 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 17 | 85 934 512 Kč |
| Osobní vozidla | 17 | 83 446 483 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 18 | 7 728 609 Kč |
| Zemědělství | 14 | 2 275 671 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 12 | 1 524 600 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 428 385 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 158 053 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 115 192 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Sušice | 4 | 2 568 385 Kč |
| Úřad práce České republiky | 12 | 1 524 600 Kč |
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 33 | 1 217 402 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 115 192 Kč |
| Sociální služby Města Sušice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 51 | 5 425 579 Kč |
| Veacom s.r.o. | 1 | 382 403 Kč |
| Jiří Zifčák | 1 | 230 868 Kč |
| Leoš Šůs | 1 | 158 053 Kč |
| HEMAZI s.r.o. | 1 | 135 671 Kč |
| Petr Řízek | 1 | 132 275 Kč |
| BANNER s. r. o. | 1 | 91 166 Kč |
| Jiří Šíma | 1 | 86 966 Kč |
| Západočeské konzumní družstvo Sušice | 1 | 0 Kč |
| Město Sušice | 1 | 0 Kč |
| Green Corp, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jan Blažek | 1 | 0 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pavel Šatra | 1 | 0 Kč |
| Richard Holub | 2 | 0 Kč |
| Václav Majer | 1 | 0 Kč |
| ČSAD STTRANS a.s. | 1 | 0 Kč |
| Jihozápadní dřevařská a.s. | 1 | 0 Kč |
| ATELIÉR MAUR s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| LUFRA, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SILMET Příbram a.s. | 1 | 0 Kč |
| RYNOSTAV s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Főrch s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Agrowest a.s. | 1 | 0 Kč |
| FERRUM PLZEŇ spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Silnice Klatovy a.s. | 1 | 0 Kč |
| Roman Švec | 1 | 0 Kč |
| Luděk Tichý | 1 | 0 Kč |
| Roland Wessely | 1 | 0 Kč |
| Stora Enso Wood Products Planá s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Petr Mareš | 1 | 0 Kč |
| 1 | 0 Kč | |
| Aleš Hrabý | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
39 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 63,93 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 2 | 1 628 164 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 9 | 1 431 002 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 153 851 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 1 096 250 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 5 | 1 056 935 Kč |
| Zemědělství | 35 | 130 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 75 530 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 20 570 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 49 | 4 340 888 Kč |
| Město Sušice | 5 | 1 532 496 Kč |
| Úřad práce České republiky | 5 | 1 056 935 Kč |
| Sušické kulturní centrum - SIRKUS, příspěvková organizace | 1 | 78 650 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 75 530 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
19 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 61,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 18 | 13 087 750 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 17 | 9 192 293 Kč |
| Průmyslové stroje | 17 | 6 023 431 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 6 | 1 219 563 Kč |
| Kancelář | 1 | 234 210 Kč |
| Zemědělství | 12 | 130 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 120 782 Kč |
| Energie | 25 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 6 | 1 219 563 Kč |
| Město Sušice | 3 | 552 290 Kč |
| Sociální služby Města Sušice, příspěvková organizace | 1 | 234 210 Kč |
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 20 | 135 038 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 120 782 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 31 | 2 261 883 Kč |
| Zemědělské obchodní družstvo Hlavňovice | 1 | 72 600 Kč |
| Direct pojišťovna, a.s. | 1 | 62 438 Kč |
| Město Sušice | 1 | 0 Kč |
| Sušická lesní a obchodní s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Tereza Skuhrová | 1 | 0 Kč |
| Jihozápadní dřevařská a.s. | 1 | 0 Kč |
| HOLZBERG s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ČEZ Prodej, a.s. | 1 | 0 Kč |
| ENERGOFOREST s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Petr Král | 1 | 0 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Silnice Klatovy a.s. | 1 | 0 Kč |
| Obec Podmokly | 1 | 0 Kč |
| RAMOS - KOO, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Richard Zach | 1 | 0 Kč |
| Luděk Tichý | 1 | 0 Kč |
| Triumfa Energo s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 002 | 76 223 312 Kč |
| Stavebnictví | 170 | 38 000 972 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 26 | 3 602 227 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 299 700 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 17 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 26 | 3 602 227 Kč |
| Město Sušice | 2 | 1 120 650 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 299 700 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761 | 1 | 124 219 Kč |
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 2 | 84 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 31 | 5 231 495 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761 | 1 | 124 219 Kč |
| 1 | 84 700 Kč | |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |