Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 28.07.2004 |
| IČO | 26375869 |
| Datová schránka | 5fx9muz |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 109 smluv za celkem 158 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Přeštice | 1 | 80 712 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VAK SERVIS s.r.o. | 1 | 80 712 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 14 948 140 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 11 565 456 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 1 036 970 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 96 171 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Sušice | 7 | 18 179 962 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 4 380 022 Kč |
| Město Přeštice | 10 | 3 820 230 Kč |
| Město Klatovy | 5 | 1 300 454 Kč |
| Obec Velhartice | 1 | 1 030 655 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VAK SERVIS s.r.o. | 24 | 28 711 324 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 19 324 731 Kč |
| Průmyslové stroje | 7 | 3 957 440 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 386 595 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Přeštice | 7 | 10 320 511 Kč |
| Město Sušice | 4 | 7 183 943 Kč |
| Město Klatovy | 3 | 6 370 276 Kč |
| Obec Chodská Lhota | 1 | 2 666 343 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 327 359 Kč |
| Obec Vrhaveč | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VAK SERVIS s.r.o. | 18 | 26 868 431 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 5 171 441 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 1 072 060 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 3 | 2 297 107 Kč |
| Obec Vrhaveč | 2 | 2 255 128 Kč |
| Galerie Klatovy / Klenová, příspěvková organizace | 1 | 2 158 095 Kč |
| Město Klatovy | 4 | 1 072 060 Kč |
| Město Přeštice | 1 | 619 206 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VAK SERVIS s.r.o. | 11 | 8 401 596 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 17 821 253 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 748 994 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Klatovy | 4 | 17 192 531 Kč |
| Obec Vrhaveč | 1 | 903 270 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 748 994 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 288 436 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VAK SERVIS s.r.o. | 8 | 19 133 230 Kč |
| Město Klatovy | 1 | 15 945 355 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 14 212 468 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 439 835 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Klatovy | 7 | 7 849 345 Kč |
| Město Sušice | 4 | 5 150 345 Kč |
| Obec Vrhaveč | 1 | 1 016 243 Kč |
| Město Přeštice | 1 | 470 835 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 165 535 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VAK SERVIS s.r.o. | 14 | 14 652 303 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 179 094 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 91 960 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 1 | 1 029 094 Kč |
| Město Klatovy | 2 | 342 463 Kč |
| Město Sušice | 1 | 150 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VAK SERVIS s.r.o. | 5 | 1 521 557 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 28 471 219 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 211 750 Kč |
| Zemědělství | 1 | 65 098 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Klatovy | 3 | 27 905 556 Kč |
| Město Přeštice | 4 | 739 787 Kč |
| Město Sušice | 1 | 211 750 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 65 098 Kč |
| Obec Vrhaveč | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VAK SERVIS s.r.o. | 11 | 28 922 191 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 97 | 19 515 485 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 17 291 844 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Přeštice | 5 | 10 251 216 Kč |
| Město Sušice | 1 | 4 111 872 Kč |
| Město Klatovy | 2 | 2 886 624 Kč |
| Město Blatná | 1 | 173 030 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 122 596 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VAK SERVIS s.r.o. | 10 | 17 545 339 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 8 780 932 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 7 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Klatovy | 1 | 7 670 148 Kč |
| Město Rokycany | 1 | 1 110 784 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VAK SERVIS s.r.o. | 3 | 8 840 932 Kč |