Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 12.12.2005 |
| IČO | 26402327 |
| Datová schránka | i872t3j |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 25 smluv za celkem 17 mil. Kč;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RBP, zdravotní pojišťovna | 1 | 1 805 320 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EASY4U s. r. o. | 1 | 1 805 320 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 1 | 2 398 825 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 1 | 2 398 825 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EASY4U s. r. o. | 2 | 2 398 825 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 2 320 175 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 615 350 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 1 | 2 320 175 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 1 | 1 615 350 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EASY4U s. r. o. | 3 | 3 935 525 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 2 320 175 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 1 | 2 320 175 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EASY4U s. r. o. | 1 | 2 320 175 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 2 557 335 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 316 500 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 2 | 2 557 335 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 1 | 1 143 450 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 316 500 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EASY4U s. r. o. | 5 | 4 017 285 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 237 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 1 | 237 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EASY4U s. r. o. | 1 | 237 160 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 775 247 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RBP, zdravotní pojišťovna | 1 | 1 191 245 Kč |
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 2 | 775 247 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EASY4U s. r. o. | 4 | 1 966 492 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní péče | 1 | 889 350 Kč |
| IT | 2 | 643 902 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RBP, zdravotní pojišťovna | 1 | 889 350 Kč |
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 2 | 643 902 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EASY4U s. r. o. | 3 | 1 533 252 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 49 | 44 955 367 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 230 505 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 16 | 82 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 4 | 685 399 Kč |
| Zaměstnanecká pojišťovna Škoda | 1 | 230 505 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 82 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EASY4U s. r. o. | 6 | 998 504 Kč |