Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 03.01.2001 |
| IČO | 26423952 |
| Datová schránka | vianjne |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 307 smluv za celkem 89 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 64 486 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 5 | 1 597 392 Kč |
| Základní škola, Praha 2, Londýnská 34 | 1 | 105 278 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTYFAJ, s.r.o. | 6 | 1 702 670 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 5 859 659 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 12 | 2 384 221 Kč |
| Práce při dokončování budov | 3 | 442 756 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 307 816 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 49 797 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 25 | 9 077 234 Kč |
| Mateřská škola s internátní péčí, Praha 2, Španělská 16 | 1 | 49 797 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTYFAJ, s.r.o. | 26 | 9 127 031 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 14 583 932 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 21 | 3 297 442 Kč |
| Práce při dokončování budov | 6 | 1 188 016 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 194 056 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 41 | 19 197 638 Kč |
| Národní bezpečnostní úřad | 2 | 179 443 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTYFAJ, s.r.o. | 43 | 19 377 081 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 6 081 834 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 26 | 4 438 850 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 252 234 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 130 565 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 36 | 11 132 664 Kč |
| Základní škola, Praha 2, Londýnská 34 | 1 | 120 616 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 71 738 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTYFAJ, s.r.o. | 38 | 11 325 019 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 4 450 918 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 11 | 1 820 178 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 919 826 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 327 315 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 27 | 8 267 474 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTYFAJ, s.r.o. | 27 | 8 267 474 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 20 | 5 293 345 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 300 140 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 178 941 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 117 999 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 24 | 5 890 425 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTYFAJ, s.r.o. | 24 | 5 890 425 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 20 | 6 240 577 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 37 | 6 048 365 Kč |
| Úklidové služby | 7 | 1 875 378 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 57 | 11 034 244 Kč |
| Městská část Praha 5 | 2 | 1 397 692 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTYFAJ, s.r.o. | 59 | 12 431 936 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 61 | 10 850 761 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 30 | 4 299 395 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 4 032 387 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 843 361 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 181 401 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 133 917 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 119 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 42 | 9 151 113 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 544 579 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTYFAJ, s.r.o. | 44 | 9 695 692 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 382 | 254 081 649 Kč |
| Práce při dokončování budov | 80 | 13 437 052 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 17 | 2 518 976 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 5 | 2 | 5 376 209 Kč |
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 21 | 2 840 367 Kč |
| Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra | 1 | 360 509 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTYFAJ, s.r.o. | 24 | 8 577 085 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 069 | 184 428 130 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 19 | 3 436 585 Kč |
| Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra | 1 | 360 509 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTYFAJ, s.r.o. | 20 | 3 797 094 Kč |