Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 18.04.2001 |
| IČO | 26447002 |
| Datová schránka | k9phr6w |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 55 smluv za celkem 66 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní památkový ústav | 1 | 234 998 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LARENO s.r.o. | 1 | 234 998 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 19 461 457 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní památkový ústav | 7 | 19 461 457 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LARENO s.r.o. | 7 | 19 461 457 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 3 404 539 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní památkový ústav | 11 | 3 404 539 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LARENO s.r.o. | 11 | 3 404 539 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 2 965 675 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 3 | 1 861 346 Kč |
| Národní památkový ústav | 6 | 1 104 329 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LARENO s.r.o. | 9 | 2 965 675 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 593 423 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní památkový ústav | 3 | 1 593 423 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LARENO s.r.o. | 3 | 1 593 423 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | - 4 601 607 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní památkový ústav | 3 | - 4 601 607 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LARENO s.r.o. | 3 | - 4 601 607 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 2 727 539 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 600 992 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní památkový ústav | 3 | 3 328 531 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LARENO s.r.o. | 3 | 3 328 531 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 9 547 853 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní památkový ústav | 4 | 9 547 853 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LARENO s.r.o. | 4 | 9 547 853 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 27 901 543 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní památkový ústav | 8 | 26 163 331 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 1 738 212 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LARENO s.r.o. | 10 | 27 901 543 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 1 385 282 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 1 | 843 281 Kč |
| Národní památkový ústav | 3 | 542 001 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LARENO s.r.o. | 4 | 1 385 282 Kč |