Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 27.08.2001 |
| IČO | 26470462 |
| Datová schránka | 9bapd9d |
Všechny smlouvy: 3 smlouvy za celkem 585 446 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 83 635 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Operátor ICT, a.s. | 2 | 83 635 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Auto Palace s.r.o. | 2 | 83 635 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Operátor ICT, a.s. | 1 | 501 811 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Auto Palace s.r.o. | 1 | 501 811 Kč |