Soukromá firma. Spolek.
| Založeno | 30.01.2001 |
| IČO | 26519011 |
| Datová schránka | jfz4usq |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 21 smluv za celkem 3 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 420 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Mariánské Lázně | 2 | 260 000 Kč |
| Karlovarský kraj | 1 | 160 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAVÁNA GYM, z.s. | 3 | 420 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 143 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Mariánské Lázně | 1 | 96 800 Kč |
| Karlovarský kraj | 1 | 46 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAVÁNA GYM, z.s. | 2 | 143 700 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 287 980 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Mariánské Lázně | 2 | 287 980 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAVÁNA GYM, z.s. | 2 | 287 980 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 346 060 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Mariánské Lázně | 2 | 346 060 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAVÁNA GYM, z.s. | 2 | 346 060 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 385 990 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Mariánské Lázně | 3 | 385 990 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAVÁNA GYM, z.s. | 3 | 385 990 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 348 480 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Mariánské Lázně | 2 | 348 480 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAVÁNA GYM, z.s. | 2 | 348 480 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 344 245 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Mariánské Lázně | 2 | 344 245 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAVÁNA GYM, z.s. | 3 | 344 245 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 336 107 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Mariánské Lázně | 2 | 336 107 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAVÁNA GYM, z.s. | 2 | 336 107 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 304 536 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Mariánské Lázně | 2 | 304 536 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAVÁNA GYM, z.s. | 2 | 304 536 Kč |