Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 18.09.2002 |
| IČO | 26783789 |
| Datová schránka | fjn9tmz |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 37 smluv za celkem 72 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 196 020 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 196 020 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VAPOL CZ s.r.o. | 2 | 196 020 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 19 106 804 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 12 128 783 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 5 | 6 455 350 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 3 936 074 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 2 272 380 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 871 844 Kč |
| Nábytek | 1 | 810 458 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VAPOL CZ s.r.o. | 12 | 46 704 055 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 12 067 330 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 871 844 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 61 453 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VertiFlex s.r.o. | 3 | 32 928 574 Kč |
| VAPOL CZ s.r.o. | 5 | 13 000 627 Kč |
| SOFTAPP, s. r. o. | 3 | 4 629 460 Kč |
| Toyota Material Handling CZ s.r.o. | 1 | 3 936 074 Kč |
| E LINKX a.s. | 1 | 3 130 270 Kč |
| A2B Software s.r.o. | 2 | 968 000 Kč |
| MAD 2000 s.r.o. | 1 | 810 458 Kč |
| Bořivoj Vondruška | 1 | 301 220 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 2 | 663 443 Kč |
| Kamerové systémy | 1 | 347 355 Kč |
| IT | 1 | 290 191 Kč |
| Energie | 1 | 57 741 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VAPOL CZ s.r.o. | 4 | 1 300 989 Kč |
| ZRIA, a.s. | 1 | 57 741 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOVIBIO s.r.o. | 2 | 660 927 Kč |
| Bořivoj Vondruška | 1 | 349 872 Kč |
| ANAFRA a.s. | 1 | 290 191 Kč |
| VAPOL CZ s.r.o. | 1 | 57 741 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 22 | 5 976 681 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 1 072 872 Kč |
| Energie | 7 | 404 188 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VAPOL CZ s.r.o. | 1 | 1 072 872 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 745 620 Kč |
| ZRIA, a.s. | 1 | 57 741 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| A2B Software s.r.o. | 1 | 1 072 872 Kč |
| VAPOL CZ s.r.o. | 5 | 803 361 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 20 | 80 984 245 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 2 | 8 211 544 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VAPOL CZ s.r.o. | 4 | 8 211 544 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VAPOL CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 25 | 1 356 120 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 180 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VAPOL CZ s.r.o. | 1 | 180 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 1 | 79 279 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TAS Holešov, s.r.o. | 1 | 79 279 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VAPOL CZ s.r.o. | 1 | 79 279 Kč |