Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 20.01.2003 |
| IČO | 26794616 |
| Datová schránka | dqwc5z9 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 17 smluv za celkem 3 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Prague City Tourism a.s. | 3 | 1 122 953 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zinako s.r.o. | 3 | 1 122 953 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 2 | 1 003 743 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Prague City Tourism a.s. | 2 | 1 003 743 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zinako s.r.o. | 2 | 1 003 743 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 1 | 196 589 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Prague City Tourism a.s. | 2 | 451 536 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zinako s.r.o. | 2 | 451 536 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 64 458 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajský soud v Ostravě | 1 | 71 690 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje | 1 | 64 458 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zinako s.r.o. | 2 | 136 148 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zinako s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 69 357 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rehabilitační ústav Kladruby | 1 | 69 357 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zinako s.r.o. | 2 | 69 357 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 180 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 180 000 Kč |
| MĚSTO ČERNOŠICE | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zinako s.r.o. | 2 | 180 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 37 | 1 699 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 79 860 Kč |
| Město Jeseník | 1 | 18 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zinako s.r.o. | 2 | 97 860 Kč |