Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 01.08.2003 |
| IČO | 26814463 |
| Datová schránka | pua8m6p |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 208 smluv za celkem 3 mld. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 2 | 48 629 778 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 212 103 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Valašské Meziříčí | 5 | 49 270 648 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 723 846 Kč |
| Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace | 1 | 592 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS Valašské Meziříčí s.r.o. | 7 | 50 587 395 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,83 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 6 773 784 Kč |
| Technické služby | 1 | 1 213 001 Kč |
| Práce při dokončování budov | 3 | 449 184 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 380 923 Kč |
| Zemědělství | 1 | 302 440 Kč |
| Odpady | 9 | 214 668 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 107 690 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS Valašské Meziříčí s.r.o. | 24 | 9 757 415 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 8 | 480 711 036 Kč |
| Technické služby | 3 | 82 751 953 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 7 432 136 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 2 | 424 695 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 107 690 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 69 756 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Valašské Meziříčí | 18 | 570 151 821 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 968 000 Kč |
| Městská nemocnice v Odrách, příspěvková organizace | 1 | 200 000 Kč |
| Krajské ředitelství policie Zlínského kraje | 1 | 200 000 Kč |
| Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, příspěvková organizace | 1 | 107 690 Kč |
| Středisko volného času Domeček Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 1 | 69 756 Kč |
| Domov Odry, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS Valašské Meziříčí s.r.o. | 25 | 571 697 267 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 14 | 235 414 459 Kč |
| Technické služby | 3 | 49 250 136 Kč |
| Dary a dotace | 34 | 3 600 960 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 2 675 958 Kč |
| Konzultace a poradenství | 2 | 2 345 412 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 131 420 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS Valašské Meziříčí s.r.o. | 30 | 290 733 444 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 21 | 723 781 910 Kč |
| Technické služby | 1 | 29 565 780 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 49 | 9 064 574 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 3 541 600 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 968 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Valašské Meziříčí | 19 | 756 759 638 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 575 869 Kč |
| Městská nemocnice v Odrách, příspěvková organizace | 2 | 400 000 Kč |
| ST SERVIS s.r.o. | 2 | 160 023 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 137 396 Kč |
| Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí | 2 | 0 Kč |
| Domov Odry, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 2 | - 8 908 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS Valašské Meziříčí s.r.o. | 31 | 758 024 018 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,52 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 8 | 443 524 973 Kč |
| Technické služby | 5 | 283 040 378 Kč |
| Konzultace a poradenství | 34 | 39 562 667 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 33 | 17 908 000 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 134 331 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 33 661 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Valašské Meziříčí | 12 | 731 525 141 Kč |
| Městská nemocnice v Odrách, příspěvková organizace | 1 | 190 000 Kč |
| Integrovaná střední škola Valašské Meziříčí | 1 | 143 990 Kč |
| Technické služby města Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 2 | 136 373 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 120 849 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 2 | 73 065 Kč |
| Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí | 1 | 0 Kč |
| Plavecká škola Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS Valašské Meziříčí s.r.o. | 21 | 732 189 417 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 26,09 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 8 | 201 135 401 Kč |
| Technické služby | 8 | 200 832 833 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 5 375 542 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Valašské Meziříčí | 9 | 406 958 667 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 2 | 217 800 Kč |
| Integrovaná střední škola Valašské Meziříčí | 1 | 116 160 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 2 | 51 150 Kč |
| Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí | 3 | 0 Kč |
| Domov Odry, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Technické služby města Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Městská nemocnice v Odrách, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS Valašské Meziříčí s.r.o. | 23 | 407 343 777 Kč |
| Technické služby města Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,75 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 3 | 239 304 199 Kč |
| Odpady | 8 | 44 601 901 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 4 439 326 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Valašské Meziříčí | 11 | 287 764 625 Kč |
| Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace | 1 | 580 800 Kč |
| Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí | 1 | 0 Kč |
| Domov Odry, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Městská nemocnice v Odrách, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS Valašské Meziříčí s.r.o. | 16 | 288 345 425 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 23,53 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 388 | 14 175 433 029 Kč |
| Odpady | 9 | 38 307 211 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 875 878 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Valašské Meziříčí | 10 | 39 631 088 Kč |
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 552 000 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 100 551 Kč |
| Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí | 2 | 0 Kč |
| Domov Odry, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Městská nemocnice v Odrách, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS Valašské Meziříčí s.r.o. | 17 | 40 283 639 Kč |
| Městská nemocnice v Odrách, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 1 397 | 35 771 667 782 Kč |
| Stavebnictví | 692 | 536 985 262 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Valašské Meziříčí | 4 | 311 344 298 Kč |
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 2 | 578 207 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 2 | 157 300 Kč |
| Domov Odry, příspěvková organizace | 1 | 121 000 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 97 647 Kč |
| Městská nemocnice v Odrách, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS Valašské Meziříčí s.r.o. | 12 | 312 298 452 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 2 | 157 300 Kč |
| Městská nemocnice v Odrách, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |