Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 10.12.2003 |
| IČO | 26914051 |
| Datová schránka | cq2uttt |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 7 smluv za celkem 1 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 1 | 109 885 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CAIS s.r.o. | 1 | 109 885 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 197 032 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 197 032 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CAIS s.r.o. | 1 | 197 032 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 10 | 1 928 865 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Holešově | 1 | 155 577 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CAIS s.r.o. | 1 | 155 577 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 123 034 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEHOS s.r.o. | 1 | 123 034 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 88 486 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CAIS s.r.o. | 2 | 211 520 Kč |
| Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, příspěvková organizace | 1 | 123 034 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 111 653 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Kúty 1963, příspěvková organizace | 1 | 111 653 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CAIS s.r.o. | 1 | 111 653 Kč |