Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 14.05.2004 |
| IČO | 26928612 |
| Datová schránka | 2y7xvkn |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 25 smluv za celkem 38 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské divadlo Brno, příspěvková organizace | 1 | 76 230 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RM-CZ s.r.o. | 1 | 76 230 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 6 125 722 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vyškov | 3 | 5 964 897 Kč |
| Muzeum Brněnska, příspěvková organizace | 1 | 160 825 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RM-CZ s.r.o. | 4 | 6 125 722 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 10 962 820 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vyškov | 4 | 10 698 715 Kč |
| Muzeum Brněnska, příspěvková organizace | 1 | 264 106 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RM-CZ s.r.o. | 5 | 10 962 820 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 404 140 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa majetku města Vyškova, příspěvková organizace | 2 | 651 222 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RM-CZ s.r.o. | 2 | 651 222 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 3 777 131 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vyškov | 2 | 3 777 131 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RM-CZ s.r.o. | 2 | 3 777 131 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 2 186 824 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vyškov | 2 | 2 040 789 Kč |
| VYTEZA, s.r.o. | 1 | 146 035 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RM-CZ s.r.o. | 3 | 2 186 824 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 915 545 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vyškov | 1 | 915 545 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RM-CZ s.r.o. | 1 | 915 545 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 3 954 699 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vyškov | 1 | 3 954 699 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RM-CZ s.r.o. | 1 | 3 954 699 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 2 220 453 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vyškov | 1 | 2 220 453 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RM-CZ s.r.o. | 1 | 2 220 453 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 804 209 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vyškov | 4 | 2 221 219 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RM-CZ s.r.o. | 4 | 2 221 219 Kč |