Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 10.06.2004 |
| IČO | 26931109 |
| Datová schránka | hav9m89 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 49 smluv za celkem 4 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 2 | 471 083 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická, České Budějovice, Skuherského 3 | 3 | 613 052 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Střední škola hotelová a služeb Kroměříž | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| handy corp. s.r.o. | 5 | 613 052 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 300 000 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 107 466 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu, z.s. | 2 | 300 000 Kč |
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická, České Budějovice, Skuherského 3 | 2 | 177 629 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Střední škola hotelová a služeb Kroměříž | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| handy corp. s.r.o. | 7 | 477 629 Kč |
| Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu, z.s. | 2 | 300 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 1 | 118 897 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická, České Budějovice, Skuherského 3 | 2 | 180 264 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Střední škola hotelová a služeb Kroměříž | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| handy corp. s.r.o. | 4 | 180 264 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 465 303 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| handy corp. s.r.o. | 2 | 465 303 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 535 500 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 84 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Veselí nad Moravou | 1 | 535 500 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 84 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| handy corp. s.r.o. | 2 | 620 300 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 175 000 Kč |
| Zemědělství | 2 | 32 428 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 1 | 175 000 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 32 428 Kč |
| Město Veselí nad Moravou | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| handy corp. s.r.o. | 5 | 207 428 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 3 | 216 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 3 | 216 000 Kč |
| Město Veselí nad Moravou | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| handy corp. s.r.o. | 4 | 266 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 120 335 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 65 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická, České Budějovice, Skuherského 3 | 1 | 120 335 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 65 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| handy corp. s.r.o. | 2 | 185 835 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 408 000 Kč |
| Zemědělství | 8 | 73 903 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 408 000 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 8 | 73 903 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| handy corp. s.r.o. | 11 | 551 903 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 120 393 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 6 | 24 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Švehlova střední škola polytechnická Prostějov | 1 | 120 393 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 6 | 24 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| handy corp. s.r.o. | 7 | 144 393 Kč |